in

Kadıköy Belediye Başkan Adayı Emre Kınay: “Hayvanlar için Büyük Planlarım Var”

31 Mart seçimleri yaklaşırken adaylar vaat ve projelerini açıklamaya devam ediyor. Kimi adayların projesinde hayvanlara da geniş bir kısım ayrılmışken kimisinde ise hayvanların adı bile geçmiyor. İYİ Parti Kadıköy Belediye Başkan adayı oyuncu Emre Kınay, projelerinde hayvanlara da yer veren adaylardan biri.

İYİ Parti Kadıköy Belediye Başkan adayı oyuncu Emre Kınay, 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala projelerini açıklamaya devam ediyor. Kınay’ın Kadıköy için hazırladığı projelerden bazıları hayvanlarla ilgili.

emre kınay1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“En detaylı projem hayvanlar için”

“Hayvanları bir araya getirip onlardan bir grup oluşturup onları dinleyemiyoruz ancak onları çok iyi gözlemlediğimi düşünüyorum” diyen Emre Kınay en dataylı projesinin hayvanlar için olduğunu söyledi. Hayvanların ihtiyacı olan şefkati sağlayacağını söyleyen Kınay, Avrupa’nın en büyük hayvan hastanelerinden birini kamu binası tahsis ederek yapacağını söyledi.

Evcil hayvanlar için sigorta sistemi kuracağını söyleyen Kınay açıklamasına şöyle devam etti;

“Hayvanların üşümediği bir yalan hayvanların üşüdüğünü biliyorum. Hastalandıklarında tedavilerini yapacağız. Muhtarlıklara dispanserler kuracağız ve gezici sağlık ekipleri oluşturacağız. Aramızda kalsın en torpilli grup hayvanlar olacak.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arkeolojik Bulgularda En İlginç 8 Evcil Köpek Tasviriöç

Arkeolojik Bulgularda En İlginç 8 Evcil Köpek Tasviri

alanyada hayvan barinagi minik ziyaretcilerini agirladi 1552463473 1

Alanya’da Hayvan Barınağı Minik Ziyaretçilerini Ağırladı