in

İzne Gelen Askerin Köpeği ile Buluşma Anı İçinizi Isıtacak!

Diyarbakır’da görev yaptığı birlikten izin için memleketi Kahramanmaraş’a gelen Jandarma Uzman Çavuş Halil Alıç’ın köpeği ile buluştuğu an yürekleri ısıttı…

Diyarbakır’da görev yapan Jandarma Uzman Çavuş Halil Alıç (25), izin için memleketi Kahramanmaraş’a geldi. Dulkadiroğlu ilçesi Erkenez Mahallesi’ndeki babaevine gelen Alıç’ın Golden Retriever cinsi köpeği ile karşılaşmasında duygusal anlar yaşandı. İnsanını gören köpeğin sevinci cep telefonu kamerası ile kaydedilirken, köpeğin insanının üzerine çıkmaya çalışması ve aracına binmeye çalışması yürekleri ısıttı.

“KÖĞEĞİMİ ÇOK SEVİYORUM…”

Köpeğini 2 aylıkken sahiplendiğini ve şu an 1 yaşında olduğunu söyleyen Halil Alıç, onu çok sevdiğini, göreve gittiği dönemlerde çok özlediğini söyledi. Ailesi tarafından köpeğin bakımlarının aksatılmadan yapıldığını ifade eden Alıç, “Köpeğimi çok seviyorum. Kahramanmaraş’taki ailemin yanına izne geldiğim dönemlerde hep yanımda olur, beni gördüğünde de sevinçten üzerime çıkıyor ve yanımdan ayrılmıyor. Tarhana, içli köfte ve dondurmayı çok seviyor” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dere Yatagina Dusen Yavru Kopek Gece Operasyonu ile Kurtarildi

Dere Yatağına Düşen Yavru Köpek Gece Operasyonu ile Kurtarıldı

Evsiz Mazlum ve Kedinin Dostlugu

Evsiz Mazlum ve Kedinin Dostluğu