in

İzmit’te,”Kanalizasyona Düşen At Öyle Kurtarılmaz” Kavgası

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde kapağı açık unutulan bir kanalizasyona düşerek sıkışan talihsiz atı kurtarmak için çalışma yapan itfaiye ekipleri, “at öyle kurtarılmaz’ diyen bir şahsın saldırısına uğradı.

Olay, Kocaeli’nin İzmit ilçesi Yeni Şehir Mahallesi Şehit Enver Güven Sokak‘ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Güven Sokak üzerinde Fikret Özariş’e ait olduğu iddia edilen bir at, kapağı açık unutulan kanalizasyona düştü.

İzmit'te,"Kanalizasyona Düşen At Öyle Kurtarılmaz" Kavgası

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Atın kanalizasyona düştüğünü gören vatandaşlar ise itfaiye ekiplerinden yardım istedi. Çaresizce kurtarılmayı bekleyen atın yanından ayrılmayan vatandaşlar, atın başını severek sakinleşmesini sağladı.

10334525

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri ise atı kurtarmak için çalışma başlattı. Çalışmalar sırasında olay yerine gelen bir şahıs ‘at öyle kurtarılmaz’ diyerek itfaiye ekiplerine yumrukla saldırdı.

10334529

Yumrukların havada uçuştuğu kavgada, saldırganın uzaklaştırılmasının ardından olay yerine gelen iş makinesi yardımıyla kanalizasyon giderinin etrafı kazıldı.

5a1eaf92eb10bb1378303c73

Daha sonra itfaiye ekiplerince dikkatli bir şekilde ata zarar vermeden giderin etrafı kırıldı.

İzmit'te,"Kanalizasyona Düşen At Öyle Kurtarılmaz" Kavgası

Uzun süren çalışmaların ardından kurtarılan ata ilk müdahale ise olay yerine çağrılan veteriner tarafından yapıldı. At daha sonra sahiplerine teslim edildi.

İzmit'te,"Kanalizasyona Düşen At Öyle Kurtarılmaz" Kavgası

İHA

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Damian Aspinallöç

Büyüttüğü Gorillerle Yıllar Sonra Bir Araya Geldi

izmir istanbul

Tüm Kötülüklere Rağmen İyi İnsanlar Hala Var