in

İzmir’de Yavru Kediye Kürekle Şiddet Güvenlik Kamerasında

İzmir’de öldürülmüş yavru kediler bulundu. Kameraları incelemeye alan ekipler, bir kişinin 30-40 metre koşup yavru bir kediyi kovaladığını, bitkin düşen ve kaçacak yer bulamayan yavru kedinin defalarca kürek darbesine maruz kalıp can verdiğini gördü.

Hayvanlarına yönelik şiddet görüntüsü bu sefer İzmir’den geldi. İzmir’in Konak İlçesi Yenişehir Mahallesi 1420 Sokak’ta bulunan demiryollarına ait tren bariyerini indirip kaldıran personelin bulunduğu kulübenin yakınından kötü koku gelmesi üzerine bölgede araştırma yapıldı.

Habertürk’ün haberine göre, kısa süre sonra ise olay yerinde öldürülmüş yavru kediler bulundu. Çevre sakinlerince tanınan ve beslenen yavru kedilerin neden öldürülüp dere yatağına atıldığına ilişkin başlatılan araştırma kapsamında bölgedeki kameralar incelemeye alındı.

yavrukediyesiddet

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kamu Görevlisi olduğu iddia edilen kişi elindeki kürekle defalarca vurdu

Kameraya yansıyan görüntülerde, 15 Temmuz gecesi saat 00.20 sıralarında bariyer indirme-kaldırma kulübesinin yakınındaki bir kişinin 30-40 metre koşup yavru bir kediyi kovaladığı, bitkin düşen ve kaçacak yer bulamayan yavru kedinin defalarca kürek darbesine maruz kalıp can verdiği görüldü.

Yavru kedileri kürekle öldüren şüphelinin kamu görevlisi olduğu ileri sürülürken yaşanan vahşete İzmirli hayvanseverler tarafından sosyal medya hesaplarından tepki gösterildi.

videoyu izlemek için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ayaklari kesilen kopege hayat tamircisinden yurutec

‘Hayat Tamircisi’ Hasan Kızıl’dan ‘Yağmur’ Köpeğe Yürüteç

İki Gün Boyunca Çamura Saplı Kalan Köpek Kurtarıldı1

İki Gün Boyunca Çamura Saplı Kalan Köpek Kurtarıldı