in

İzmir’de Kedi Evleri Ateşe Verildi!

İzmir Balçova’da üzerinde bulunan parktaki kedi yuvaları, gündüz vakti kimliği belirsiz kişilerce yakıldı.

Hayvanseverler tarafından İzmir Balçova’daki bir parka kedi yuvaları yerleştirildi. Ancak kimliği belirsiz kişiler, gündüz vakti bu yuvaları ateşe verdi. Yuvaların içinde yavru kedilerin de bulunduğu, zamanında yapılan müdahale ile herhangi bir canlının zarar görmediği öğrenildi.
659x460 izmirde kedi yuvalarini yaktilar 1510422372772

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yeni Asır’dan Şenol Kantürk’ün haberine göre İrim sokak üzerinde bulunan parktaki kedi yuvaları, gündüz vakti kimliği belirsiz kişilerce yakıldı.
Hayvanseverler tarafından parka yerleştirilen ve içlerinde yavru kedilerin de bulunduğu yuvaların alev aldığını gören esnaf ve mahalle sakinleri, çıkan alevlere müdahalede bulunarak faciayı önledi.
Olay yerine gelen itfaiye ekibi yangını tamamen söndürdükten sonra yuvalar tek tek kontrol edildi.

Herhangi bir canlının zarar görmemesi herkesi sevindirirken yaşanan olaya vatandaşlar büyük tepki gösterdi. Yanan yuvaları toplayan mahalle sakinleri ‘Burada kedilerden rahatsız olanlar var. Bu hayvanların kimseye zararı yok.
Bu kadar vahşice bir şey yapabilecekleri aklımızın ucundan geçmezdi. Bu nasıl bir vicdansızlık?’ ifadelerini kullandılar.
Civardaki güvenlik kameralarının kedi yuvalarını görmemesi nedeniyle çirkin saldırıyı kimlerin gerçekleştirdiği tespit edilemedi. Aralarında para toplayan hayvanseverler, yanan yuvaların yerine daha iyilerini ve güzellerini yaptıracaklarını söylediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hachiko kopegin hikayesi

İnsanlığa Verdiği Ders ile Efsane Olan ‘Hachiko’ Köpeğin Hikayesi

Ölmek üzereyken bulduğu köpeği hayata bağladıöç

Perişan Halde Bulunan ‘Leona’nın Hayata Dönüş Hikayesi