in

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’den Sokak Hayvanları Günü Mesajı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Yeni Başkanı Tunç Soyer, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları günü ile ilgili twitter hesabından bir mesaj yayınladı.

31 Mart Yerel Seçimlerinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Tunç Soyer, 4 Nisan Sokak Hayvanları Günü nedeniyle sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

tunc soyer

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Soyer, yayınladığı mesajda Bugün Dünya Sokak Hayvanları Günü. Sandıkta oy hakkı olmayan tüm canlılar, can dostlarımız için de var gücümüzle çalışacağız. açıklamasını yaparak sokaktaki tüm dostlarımızı unutmadığını bir kez daha göstermiş oldu.

tunc soyer mesaj

Hayvanseverler, hayvan hakları konusunda söz veren siyasilerin seçim sonrasında da sözlerini tutması bekliyor. Şu an için bu konuda çok ses çıkmasa da, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin yeni başkanı Mansur Yavaş ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yeni Başkanı Tunç Soyer duyarlılığını gösterdi. 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları günü nedeniyle sosyal medya hesaplarından mesaj yayınlayan başkanlar, sokaktaki canlarımızı koruyup kollamamız ve onlarında sesi olmamız gerektiğini vurgulayan birer mesaj yayınladı.

Yavaş ve Soyer tarafından gerçekleştirilen bu duyarlı hareketin, diğer tüm seçilen adaylara da örnek olması ve sokakta yaşayan hayvanlar konusunda duyarlı olması bekleniyor.

Mansur Yavaş’tan Sokak Hayvanları Günü Mesajı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ruyada siyah kopek sahiplenme

Rüyada Köpek Sahiplenmek Ne Anlama Gelir?

ortahisarbelediye baskani 1

Ortahisar Belediye Başkanı: Tebrik İçin Çiçek Göndermeyin Bir Paket Mama Alın