in ,

İzmir Aliağa’da Mia Köpeğe Vahşi Saldırı!

İzmir’de sokakta oturan tasmalı ve sahipli köpek Mia’ya, o an yoldan geçmekte olan 2 vahşi kişinin saldırısı kameralara yansıdı.

İzmir Aliağa’da yaşanan vahşi saldırının görüntüleri yürekleri burktu. Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde yaşanan olayda, sokakta oturan sahipli bir köpeğe, yoldan geçen iki kişinin tekme atarak saldırması güvenlik kameralarına yansıdı. Mia adındaki sahipli köpeğin tekmenin etkisi ile bir süre dengesini kaybederek yürümeye çalışması ise canilerin eğlencesi oldu!

 

Görüntülerin ortaya çıkması üzerine ulaştığımız mahalle sakinlerinden Y.K. “Mia bizim sokağımızda baktığımız çok uysal ve dost canlısı bir köpek, mahallemizde tekel bayii işleten İlker abi bakıyor ona. Olay gecesi de tekel bayiinde kapının önünde yatarken gelen ses üzerine dışarıya çıkan İlker Abi, Mia’ya tekme atanlara ‘köpeğe birşey mi yaptınız’ diye sormuş. Onlarda hayır biz birşey yapmadık diye inkar etmişler. İlker Abi’nin daha sonra kamera kayıtlarına bakmasıyla tekme atıldığı anlaşıldı ve görüntüleri sosyal medya da paylaştık.” 

miaköpek

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Mia köpeğin aldığı darbenin etkisi ile korkarak kaçması üzerine gün boyu Mia’yı arayan mahalle sakinleri akşam üzeri köpeği sağlıklı bir şekilde bulmanın sevincini yaşadılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GettyImages 585550386 59a065ba845b340011fbf3bf 758x426

Kediler Neden İnsanın Saçını Emer?

Bir Gün Sen de Yaşlanacaksın Özlem

Bir Gün Sen de Yaşlanacaksın Özlem!