in

İtfaiyeden kumru kurtarma seferberliği

Antalya’da balkon ve panjur arasına sıkışan kumruyu kurtarmak için itfaiye ekipleri seferber oldu. Vinç yardımıyla balkona ulaşan itfaiye eri sıkışan kumruyu kurtardı.

Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Muratpaşa Mahallesi 169 Sokak üzerindeki bir binanın üçüncü kat balkonunda panjur ile cam bölme arasına sıkışan kumruyu gören vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi.

AW988397 05

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

ANTALYA’DA İTFAİYE EKİPLERİ BALKON VE PANJUR ARASINA SIKIŞAN KUMRUYU KURTARMAK İÇİN SEFERBER OLDU. KUMRU VİNÇ YARDIMIYLA KURTARILDI. (HURİYE FERAH VANLI – İSA AKAR/ANTALYA-İHA)
Antalya’da itfaiye ekipleri balkon ve panjur arasına sıkışan kumruyu kurtarmak için seferber oldu. Kumru vinç yardımıyla kurtarıldı.

YARALI KUŞ VİNÇ YARDIMIYLA KURTARILDI

İhbar üzerine bölgeye polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Balkonun uzak ve ara bir noktada olması nedeniyle itfaiye ekipleri kumruya müdahale edemedi. Daha sonra kuşu kurtarmak için Hürriyet İstasyonundan büyük vinç istendi. Vinç yardımıyla balkona ulaşan itfaiye eri sıkışan kumruyu kurtardı. Kanadından yaralanan kumru tedavisi için hayvanat bahçesine götürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

esnaf kediler

Alışveriş Yapmak için Can Atacağınız 20 Esnaf Kedi

kedi 1

Kedinizin Cildini Korumak için 5 Kolay Yol