in

İstanbul’da Vahşet: Belediye, Can Çekişen Hayvanları Siyah Poşetlerde Çöpe Atarken Yakalandı!

İstanbul’da Küçükçekmece Belediyesi’ne ait görevli bir araç, içerisinde can çekişen ve bir kısmı ölmüş hayvanlarla dolu poşetleri çöp konteynırına atarken bir hayvansever tarafından yakalandı!

İstanbul Küçükçekmece’de hayvanlar için gönüllü olarak çalışan bir Esra isimli bir hayvansever köpeğine ilaç almaya giderken belediyenin vahşetine tanık oldu.

Küçükçekmece Belediyesi’nin barınak aracının yol kenarına gelerek çöp konteynırına 4-5 tane siyah poşet attığını gören hayvansever olay yerine giderek video kaydı aldı. Poşetleri açan hayvansever, içerisinde çok sayıda ölmüş ve hala can çekişmekte olan hayvanla karşılaştı.

Olayı gören hayvanseverin video kayıtlarının yanı sıra çevredeki kamera kayıtları da incelenirken, vahşetle ilgili olarak suç duyurusunda bulunuldu.

Sosyal medyada yayılan görüntüler üzerine hayvanseverler ayağa kalkarken Küçükçekmece Belediyesi Twitter’da “Başkanımız başta olmak üzere tüm yöneticilerimiz konuyla yakından ilgileniyor. Sorumluların yasa ve mevzuat çerçevesinde en yüksek cezayı alması için soruşturma süreci başlatıldı. En kısa süre içinde açıklama yapılacak.” Açıklamasını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

artvinde vurulan ayı

Yavru Ayıyı Vuran Ve Köpeklere Parçalatan Şahıs Yakalandı!

sokak köpeğini bıçakladı

Sokak Köpeğini Bıçaklayan Cani Gözaltına Alındı