in

İstanbul’da Sürücülerin Yaralı Kediyi Kurtarma Mücadelesi

Kemerburgaz-Göktürk yolunda yaralı kedi duyarlı sürücüler tarafından kurtarıldı.

Kemerburgaz-Göktürk yolunda seyir halinde olan bir motosikletli, araç çarpması sonucu yaralanan yavru bir kediyi kurtardı. Sürücülerin akan trafikte kediyi kurtarmak için verdiği mücadele kask kamerasına yansıdı.

İstanbul Yeni Havalimanı yolu Kemerburgaz-Göktürk yolunda önceki gün saat 14.30 sıralarında seyir halinde olan bir motosikletli, yolda hareketsiz duran yavru bir kedi gördü. Hemen motosikletini durduran sürücü, yaralı olduğunu fark ettiği kediyi akan trafikte boynundan tutarak yol kenarına aldı. Motosikletlinin bu hareketini gören başka bir otomobil sürücüsü de durarak yanına geldi.

Aralarında bir süre konuşan sürücülerden aracı olan, bagajından kutu getirerek kediyi içerisine koydu. Ardından da tedavi ettirmek üzere veterinere götürdü. Sürücülerin karayolunda kediyi kurtarmak için verdiği mücadele ve insanlık örneği motosikletlinin kask kamerasına yansıdı. Sürücülerin bu hareketi büyük alkış topladı.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Boyle güzel insanlarin oldugu haberleri siz hep verin,diğer türlü insanlardan ve insanlığımdan tiksinip ve nefret ediyoorum çünkü,Allah işlerini güçlerini rast getirsin inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kedilerin Mamasına Kimyasal Madde Koyduğu İddia Edilen Kişi Kameraya Kaydedildiöç

Kedilerin Mamasına Kimyasal Madde Koyduğu İddia Edilen Kişi Kameraya Kaydedildi

İzmir’de 3 Metre Uzunluğunda Köpek Balığı Karaya Vurdu öç

İzmir’de 3 Metre Uzunluğunda Köpek Balığı Karaya Vurdu