in ,

İstanbul’da Dalgıca Yunus Balığı Sürprizi

Video çekmek için İstanbul Yenikapı açıklarında dalış yapan youtuber Erdoğan Ovabaşı, bir süre sonra karşısına aniden çıkan yunus balığı ile şok oldu. Su altı kamerası ile o anları kaydeden Ovabaşı, ilk defa su altından yunus balığı gördüğünü söyledi.

İstanbul’da adeta dans edercesine yüzen yunus balığı kameralara genelde su üzerine çıktığı zaman yakalanıyor. İstanbul’da dalış videoları çeken youtuber Erdoğan Ovabaşı, Yenikapı açıklarında daldığı sırada karşısına yunus çıktı. Dalgıç su altı kamerası ile yunus balığıyla karşılaşması saniye saniye kameralara yansıdı. Görüntülerde su altında önce yunus balığının çıkardığı ses duyuluyor. Ardından küçük balıkların kaçışması ile yunus balığı 2 metre yakınından yüzerek geçtiği görülüyor.

Su Altinda Ilk Defa Yunus Baligi Gordu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Yunus Balığını Su Altında İlk Defa Gördüm”

Hayatında daha önce böyle bir ana tanıklık etmediğini ifade eden Youtuber Erdoğan Ovabaşı, “ Müsilajın bitmesi ile İstanbul Yenikapı açıklarında bir dalış yapmaya karar verdim. Video çekmek için denize girdiğimde yunus balığı ile karşılaştım. Su üstünde çok görüyorduk ama su altında ilk defa gördüm, biraz heyecanlandım. Gerçekten çok güzel sevimli hayvanlar. Denizlerimizi temiz tutarsak bu tür hayvanları daha çok görürüz. Su altında aniden karşıma çıkınca biraz korktum ama korktuğum gibi bir hayvan değildi” dedi.

Su Altinda Ilk Defa Yunus Baligi Gordu 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koyu Su Basti Hayvanlari Son Anda Olumden Kurtardilar 1

Köyü Su Bastı, Hayvanları Son Anda Ölümden Kurtardılar

Atasehirde gozu donen saldirgan kopegi sopa ile dovdu3

Ataşehir’de Kişiliğinin Sağlıksız Boyutundaki Saldırgan Sokakta Yaşayan Bir Köpeği Sopa ile Öldüresiye Dövdü