in

İstanbul Ümraniye’de 20 Köpek Uyuşturucu İğneyle Toplatıldı

İstanbul Ümraniye Saray Mahallesi’nde bulunan Millet Bahçesi’ne çevrilen mesire alanı çevresindeki 20 sokak köpeği uyuşturucu iğnelerle bayıltılıp belediye ekipleri tarafından toplatıldı

İstanbul Ümraniye Saray Mahallesi’nde bulunan Millet Bahçesi’ne çevrilen mesire alanı çevresindeki 20 sokak köpeği uyuşturucu iğnelerle bayıltılıp belediye ekipleri tarafından toplatıldı. Belediye daha önce de gönüllüler tarafından her gün beslenen 5 sokak köpeğini toplatmıştı.

Mahalleli köpeklerin barınaklara götürülmediğini ve akıbetlerinin belli olmadığını söyleyerek duruma tepki gösterdi.

istanbul umraniye de kopekler toplatildi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Mahallelilerden Ayşe Çakıroğlu ise oturduğu sitenin girişinde duran köpeklerinin belediye ekipleri tarafından götürüldüğünün güvenlik kamerası görüntülerini Facebook’tan paylaştı. Çakıroğlu, paylaşımında şu ifadelere yerdi:

“Ümraniye Belediye Başkanının talimatı ile Ümraniye mesire alanın etrafındaki tüm köpekler toplatıldı. Ümraniye barınağında hiçbiri yok. Nereye gittikleri belli değil. Bize ait köpeğimiz de sitemizin giriş turnikesinin dibinden alındı. O köpek sahiplidir. Lütfen sessiz kalınmasın. Köpeğimi geri istiyorum. Yardım edin.”

Kaynak: BirGün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yavru kediyi kurtarmak isterken 3. kattan dustu

Yavru Kediyi Kurtarmak İsterken 3’üncü Kattan Düştü

Sahnede Kedi “The Bass Cat” Varöç

Sahnede Kedi “The Bass Cat” Var!