in

İstanbul Silivri’de Vicdansız Kadından Kediye Ölümcül Tekme!

İstanbul Silivri’de çiğköfte dükkanının bahçesinde duran kediye, tekme atan dükkan sahibi kadının görüntüleri güvenlik kameralarına yansıdı.

Hayvanlara uygulanan türlü şiddet eylemlerine bugün bir yenisi eklendi. İstanbul Silivri, ÇAnta Mahallesinde, bir çiğköfte dükkanının bahçesinde duran kediye, dükkan sahibi Fatma D.’nin tekme attığı görüntüler vicdanları sızlattı. Kedinin kendi halinde yürüdüğü anda kedinin olduğu yere doğru yere yürüyen kadının kediye attığı şiddetli tekme ile kedi kameranın açısından çıkarken, aldığı şiddetli darbe ile havaya uçan kedinin akıbetinin ne olduğu öğrenilemedi.

kediye vicdansiz tekme

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

HAYKURDER ihbar hattına ulaması ile sosyal medyada paylaşılan görüntüler sonrasında binlerce kişi tarafından paylaşılan bu anlar, büyük tepki çekti ve bunu yapan kişinin bulunarak cezalandırılması istendi ve FATMA D. hakkında suç duyurusunda bulunulacağı belirtildi.

Olayın sosyal medyada binlerce defa paylaşılmasının ardından çiğköfte zinciri olan marka tarafından bir açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada “Bu çirkin olayın gerçekleştiği bayinin bayiliğinin iptali için gerekli girişimde bulunarak gerekli iptalleri gerçekleştireceğiz” denildi.

İşte o vicdansız görüntüler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two golden retrievers

Golden Retriever Köpek Cinsi Hakkında Her Şey

sincaplari oldurup agaca asmislar

Bursa’da Vahşi Olay: Sincapları Öldürüp Ağaca Astılar!