in

İşkence Gören Yavru Kedi Öğretmenler Tarafından Bulundu

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce işkence edilen yavru kedi belediye tarafından tedaviye alındı.

Keskinoğlu Anaokulu’nda öğretmenler tarafından okul bahçesinde bıyıkları ve kaşları yakılmış, boğazı iple bağlanmış, üstüne bilinmeyen bir sıvı dökülmüş halde bulunan yavru kedi bugün Kırkağaç Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı görev yapan Veteriner Hekim Volkan İşler tarafından tedavi altına alındı.

İşkence Gören Yavru Kedi Öğretmenler Tarafından Bulundueöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yavru kedinin tedavisini tamamladıktan sonra konuşan İşler,  Kedimizin tedavisini yaptık. Üzerine dökülen yapışkan sıvının temizlenmesi için tüylerinin biraz daha uzamasını bekleyeceğiz. 1 ay gibi bir süre bakımını yapacağız” dedi.

iskence edilen yavru kediye belediye sahip cikti 5013 dhaphoto2

BAŞKAN GEDÜZ: İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALMAMIŞ ŞAHISLARI KINIYORUM

Son günlerde ilçe genelinde artan hayvanlara yönelik şiddetle ilgili açıklama yapan Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, “Son zamanlarda ilçemizde bu tarz can sıkıcı haberlerle sıklıkla karşılaşmaya başladık. Bu ve bunun gibi olaylara sebebiyet veren insanlıktan nasibini almamış şahısları kınıyorum. Yaralı kedi ise belediyemiz tarafından koruma altına alınıp tüm tedavileri yapılmaktadır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

30 Kediye Annelik Yapan Neziha Teyze

30 Kediye Annelik Yapan Neziha Teyze: “Dışarıda Çadır Kurarım Yine de Kedilerimden Ayrılmam”

Tom Ford Belgesel İzledikten Sonra Vegan Olmaya Karar Verdiö.

Tom Ford Belgesel İzledikten Sonra Vegan Olmaya Karar Verdi