in

İşini Yaptığı Sırada Yanına Gelen Kargayı Elleriyle Besleyen Temizlik Görevlisi!

Bolu’da, belediyenin bir temizlik görevlisinin çöp topladığı sırada yanına gelen kargayı elleriyle beslediği anlar cep telefonuyla kaydedildi. Videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Bolu Belediye Başkanı, “senin gibi biriyle çalıştığım için çok mutluyum” notunu yazdı.

Bolu’da, belediyenin temizlik işleri müdürlüğünde çalışan bir işçinin Borazanlar mahallesi Hürriyet caddesinde temizlik yaptığı sırada yanına karga geldi. Karganın kendisinden kaçmadığını ve çevresinde dolaştığını gören temizlik işçisi yerden aldığı ekmek parçasıyla kargayı besledi.

Temizlik işçisinin kargayı elleriyle beslemesi bir vatandaş tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Sosyal medyaya yüklenen video büyük ilgi gördü. Karga ile temizlik işçisinin videosunu kendi hesabından paylaşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Bu videoda sevgi var… Hesapsız ve şartsız, karşılıksız, temizlik işleri personelimizin tertemiz sevgisi var. Senin gibi biriyle çalıştığım için çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN ÇEYREK ALTIN HEDİYE ETTİ

Videonun sosyal medyada yayılmasının ardından Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, işçiyi yine aynı cadde üzerinde çalıştığı sırada ziyaret ederek, çeyrek altın hediye etti. Başkan Özcan, “Duygulandıran bir görüntü düştü sosyal medyaya. Bekir ağabeyimiz bu bölgede uzun süredir çalışıyor. Bu görüntüye şahit olmuş insanlar. O kargayı şefkatle beslemesine. Biz de kendisine teşekkür etmek için, ‘Seninle gurur duyuyoruz’ demek için geldik. Küçük bir hediyemiz oldu bu duyarlı davranışınızdan dolayı. Ben bu görüntünün herkese örnek olmasını diliyorum. Böyle çalışanlarımız olduğu için de gurur duyuyorum” şeklinde konuştu.

“BİRAZ SOHBET ETTİM…”

Bekir Tekdemir ise, “Kargayı görünce kendi kendime duygulandım. Yanıma geldi, ayrılmadı. Ben de elimle besledim. Biraz sohbet ettim ama çekildiğinden haberim yoktu. Zaten sabahın 7’siydi. Ben hayvanları çok seviyorum. Keçilerim, kedilerim köpeklerim var” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CUDİ DAĞI'NA 50 CEYLAN BIRAKILDI

Cudi Dağı’na “Gazella” Türü 50 Ceylan Bırakıldı!

Konyada Anne Kedi Asilarak Oldurulduoc

Konya’da Anne Kedi Asılarak Öldürüldü!