in

IŞİD Lideri Raşit Kasım: Hayvan Kesmek İnsan Kesmekten Daha Zor!

İngiliz Daily Mirror gazetesi’nden cihat uzmanı akademisyen Amarasingam’a konuşan 29 yaşındaki DEAŞ liderlerinden Raşit Kasım (Rachid Kassim) dünya üzerinde en çok aranan kişiler arasında.

Cihat uzmanı akademisyen Amarasingam’a konuşan Raşit Kasım, en çok Antep’teki kedisini özlemiş!
Fransa doğumlu Kasım ülkesinde iki polis bir de Katolik rahibi öldürüp Suriye’ye kaçtı. Kasım, “Her şeyi arkamızda bıraktık. Eşim ve küçük kızımla, cebimizde sadece 1500 euro varken Suriye’ye geldik. En çok Gaziantep’te bırakmak zorunda kaldığım harika kedimi özlüyorum” diye konuştu.
IŞİD lideri en çok Antep’teki kedisini özlemiş İngiliz Daily Mirror gazetesi Amarasingam’ın Kasım’a, “Kafa keserken ne hissediyorsunuz?” sorusunu yönelttiğini yazdı. Kasım’ın cevabı ise, “Bir hayvanın kafasını kesmek zordur. Ama Allah’a düşman olan birinin kafasını kesmek bir zevktir” oldu.
rasit-kasim1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

IŞİD lideri en çok Antep’teki kedisini özlemiş

Kasım, “Fransa’da polisler tarafından çok yakından takip ediliyordum. Sabahları koşuya çıktığımda iki polis beni takip ediyordu. Farketmemem için saklanıyorlardı ama bu durum çok komik gözüküyordu” dedi.
IŞİD lideri, “Fransa’da kalsaydım büyük bir saldırı hazırlardım. Oradayken de bunu düşündüm ama ailem korktu. Müslüman olmayan topraklarda yapılan en ufak saldırı bile Suriye’deki büyük bir saldırıdan daha iyidir” diye ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20160812 372202

Başsavcının Doğaya ve Hayvana Olan Sevgisi Ağaç Kesimini Durdurttu!

nefret on

Köpeklerin Nefret Ettiği ve Yapmamamız Gereken 5 Şey