in

İrem Derici’nin “Kıymetlisi” Barınaktan

İrem Derici, sokak hayvanları konusunda farkındalık yaratmak için Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı’nı ziyaret etti.

İrem Derici Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı’nı ziyaret etti. Derici, Yedikule Sevgi Evine destek olmak amacı ile takvim ajanda gibi Yedikule ürünlerini imzaladı. Barınaktaki hayvanlardan 2 tanesinin koruyucu annesi olan Derici, hayvanların yıllık mama ve tedavi giderlerini karşılayacak Şarkıcı, bakıcı ailesi olarak sahiplendiği iki yavru köpeğe Mustafa Ceceli’yle yaptığı düete hitaben ‘17’ ve ‘Kıymetlim’ isimlerini verdi.

irem-derici-barinak-2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İrem Derici barınak ziyaretini şu sözlerle açıkladı, “Isıtıcıları, mamaları kaptık gittik bugün. yine dünyada ne çok insan sıfatını haketmeyen mahlukat olduğunu gördüm. nasıl terk edilir o dünya güzelleri, nasıl işkenceye maruz bırakılırlar akıl almıyor. gidin, sahiplenin, elinizden geldiğince destekte bulunun. yardım meleği @meralolcay ile bir çay için, hikayelerini dinleyin. çok teşekkürler meral hanım, sizin gibiler sayesinde ayakta duruyor dünya pişt tımarhane, siz de çalıştırın kafaları bakalım, yedikule’ye yardım kampanyası yapalım beraber

irem-derici-barinak2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

network kürk giy

Network’ün %65 Tilki Kürkü, %35 Kuzu Derisi, %0 Vicdanlı Kabanı

kartallaryalnizucar 11

Kartallar Yalnız Uçar