in

İranlı Futbolcuya ‘Sünger Bob’ Cezası

Daha önce kadınlarla çektirdiği bir fotoğrafı paylaştığı için hapis yatan İranlı kaleci Sosha Makani, bu kez de ‘Sünger Bob’ yüzünden 6 ay futboldan men cezası aldı.

süngerbob

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İran Milli Takımı’nın bir dönem kalesini korumuş olan, Persepolis takımında forma giyen kaleci Sosha Makani, Sünger Bob desenli pantolon giydiği bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştığı için 6 ay futboldan men cezası aldı. İran Futbol Federasyonu, 29 yaşındaki Makani’nin kıyafet yönetmeliğine uymadığı için ceza verildiğini açıkladı.

Makani’nin karara itiraz hakkı bulunmuyor. İran’da kıyafet yönetmeliğinin katı sınırları olduğu ve bu yönetmeliğe uygunsuz davranışlarda bulunanlara ağır cezalar uygulandığı biliniyor.

süngerbob2

Sünger Bob Kimdir?

Nickelodeon kanalı için Stephen Hillenburg tarafından yaratılmış bir Amerikan çizgi filmi olan SpongeBob SquarePants (Sünger Bob Kareşort), Büyük Okyanus’un ortasında ve Bikini Adası’nın altında bulunan Bikini Kasabası’nda yaşayan Sünger Bob ile deniz altında yaşayan hayvan arkadaşları Patrick, Squidward, Bay Yengeç ve Plankton’un maceralarını konu alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kkk

Kıvanç Tatlıtuğ, Eşi ve Minik Köpeğiyle Yürüyüşe Çıktı!

harambe1 1

Harambe’ı neden vurdunuz?