in

İntihar Etmek için Aslan Kafesine Girdi

Şili’nin başkenti Santiago’da intihar etmek için hayvanat bahçesindeki aslanların kafesine giren adam, kafesteki biri dişi biri erkek iki aslanın ölümüne sebep oldu.

aslan-ajanimo1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Cumartesi günü Metropolitan Hayvanat Bahçesi’nde gerçekleşen olayda, 20’li yaşlarında genç bir adam, üzerindeki kıyafetleri çıkardı ve dini sloganlar atarak aslanların bulunduğu kafese girdi. Çevrede bulunanların korkulu bakışları altında bir süre kafese giren adamla ilgilenmeyen aslanlar ise sonrasında saldırganlaştı.

aslan-ajanimo2

AP’ye konuşan hayvanat bahçesinin müdürü Alejandra Montalva, genç adamın ziyaretçi bileti alarak hayvanat bahçesine girdiğini düşündüklerini belirterek, biri dişi biri erkek olan aslanların ölümünden büyük üzüntü duyduklarını ancak ellerinde hızlı etki eden sakinleştiriciler olmadığı için uygulamaları gereken prosedürün bu olduğunu kaydetti.

aslan-ajanimo3

Adamın kıyafetlerinden bir intihar notunun çıktığı belirtildi.

https://www.youtube.com/watch?v=YkVMlBQMxo4

 

Yerel medyada adının Franco Luis Ferrada Roman olduğu açıklanan 20 yaşındaki adamın durumunun hastaneye getirildiğinde kritik olduğu ve ancak dün akşam itibariyle hayati tehlikeyi atlattığı bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lojman ajanimo1

Lojmanda Kedi Besleyen İşçiye Sürgün

ahmetçakar ajanimo1

Ahmet Çakar Canlı Yayında Boynuna Yılan Doladı