in

“İnsanlarla, Hayvanlarla ve Eşyalarla İlişkilerimizi Neler Düzenler?”

“İnsanlarla, hayvanlarla ve eşyalarla ilişkilerimizi neler düzenler?” Sorunun cevabını merak ediyorsanız Mert Ertunç, Ateşten Yol seminerine katılabilirsiniz. Tabi bu sorunun cevabını öğrenirken Yaşam Hakkına Saygı Derneği’ne bağış yaparak yardıma muhtaç hayvanlara da el uzatabilirsiniz.

Mert Ertunç, Ateşten Yol seminerinde öğrenilmişliklerin değer yargılarımıza ve ilişkilerimize olan etkisini biraz psikoloji biraz da nöro-bilim açısından anlatıyor. “İnsanlarla, hayvanlarla ve eşyalarla ilişkilerimizi neler düzenler? Ben dediğimiz her an kendimizde miyiz?” sorularına cevap veriyor. Karmaşık, çok disiplinli ve hızla gelişen nöro-bilim alanından ilişkilere bakarken alışılmadık bir biçimde eğlenceli bir dil kullanıyor. Sıkıcı konuları sıkmadan, hatta gülümseterek anlatması, semineri aynı zamanda anlaşılır kılıyor. “Başka türlü anlatamam, yoksa ben de sıkılırım” diyecek kadar da bilimin toplumsal imajının(!) farkında aslında. Seminerden çıkışta hayatın sırrını bulmayacaksınız belki ama hayat yolundaki, ilişkilerinizdeki  alevleri fark eder hale geleceksiniz. Alevleri söndürmeyi değilse de ateşleyen unsurları fark etmeyi vaat ediyor.

“İnsanlarla Hayvanlarla ve Eşyalarla İlişkilerimizi Neler Düzenleröç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Mert Ertunç, nam-ı diğer “TheBassCat”, 1979 yılında kendi ifadesiyle “mantıksızlığa tepki” olarak doğdu. Londra ve İstanbul’da yaşayıp fizik, elektronik ve sinir bilim okudu, sonra da o kafa karışıklığı ile Bas Fakültesi adlı müzik okulunu kurdu. Kendi de dahil pek kimsenin önemsemediği buluşlar yaptı, dersler verdi, makaleler yazdı, yayınlar üretti, albümler kaydetti. Sonuç olarak tüm bildiklerini birleştirip akıl sağlığının sınırında bir tonda anlatmaya karar verdi.

atesten yol

Dinlemek isterseniz seminerlerinden sadece biri olan “Ateşten Yol: İlişkilerin Nöro-Bilimi” 5 Kasım Salı 20.30’da Bebek’te Hidden House’da gerçekleşiyor. Giriş ücretsiz. Ama dileyenler Yaşam Hakkına Saygı Derneği’ne bağış yapabilecekler. Sınırlı sayıda yer olduğu için rezervasyon muhakkak gerekiyor: (0212) 257 00 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kafası Bidona Sıkışan Köpek 1 Hafta Sonra İmamlar Tarafından Kurtarıldıöç

Kafası Bidona Sıkışan Köpek 1 Hafta Sonra İmamlar Tarafından Kurtarıldı

Fırtınalı Bir Günde Bulunup AVM Yönetimi Tarafından Sahiplenilen Kediciköç

Fırtınalı Bir Günde Bulunup AVM Yönetimi Tarafından Sahiplenilen Kedicik