in

İnsanların Acıması Yokmuşta, Hayvanların Varmış be Baba

Çukur dizisinde Vartolu Sadettin karakterini canlandıran Erkan Kolçak Köstendil’in sokaktan sahiplendiği kedisi Şiraze ve minik dostlarımız ile olan birbirinden güzel, sevgi dolu fotoğrafları

Show Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi Çukur, hem senaryosu hem de oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Dizinin en çok konuşulan isimlerinden Erkan Kolçak Köstendil’in canlandırdığı Vartolu Sadettin ise izleyiciye ekran başında duygusal ve bir o kadar da eğlenceli anlar yaşatmaya devam ediyor.

“İNSANLARIN ACIMASI YOKMUŞTA, HAYVANLARIN VARMIŞ BE BABA”

Sürprizlerle dolu Çukur dizisinde öldü sanılan Vartolu Sadettin‘in, Babası İdris Koçovalı (Ercan Kesal) ile yüzleşme sahnesi ise ekran başındaki izleyicileri gözyaşlarına boğdu. Vartolu Sadettin‘in, babası İdris Koçovalı‘ya çocukluğunda yaşadıklarını anlatırken insanlardan gördüğü kötülüğü, “İNSANLARIN ACIMASI YOKMUŞTA, HAYVANLARIN VARMIŞ BE BABA” sözleriyle bir mağarada bir köpek ile yaşadığı olayı anlatması hafızalarımıza kazındı.

Vartolu Sadettin‘i canlandıran Erkan Kolçak Köstendil, hayvanlara karşı olan bağlığını özel hayatında da yoğun bir şekilde yaşıyor. Hayvanları çok seven Köstendil‘in, Şiraze adında sokakta bulup sahiplendiği bir kedisi var. Sokaktaki hayvanlarla da ilgilenen Erkan Kolçak Köstendil instagram hesabından minik dostlarımızla bol bol fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Erkan Kolçak Köstendil’in nam-ı diğer Vartolu Sadettin’in minik dostlarımız ile olan birbirinden güzel fotoğrafları…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuş Ölümlerini Engellemek için Rüzgar Santrali Türbin Kanatlarını Boyadılar öç

Kuş Ölümlerini Engellemek için Rüzgar Santrali Türbin Kanatlarını Boyadılar

Güney Kıbrısta Koyun ve Keçilere Tecavüz Eden Adam Yakalandıö

Güney Kıbrıs’ta Koyun ve Keçilere Tecavüz Eden Adam Yakalandı