in

İnsanının “Onlarla Hayata Tutundum” Dediği İki Köpeği Kayıp

Adana’da lenf kanseri olan Şule Can, bir süredir beslediği ancak 1 ay önce ortadan kaybolan 2 sokak köpeğini her yerde arıyor.

Merkez Çukurova ilçesine bağlı Yurt Mahallesi İsmail Hakkı Develi Bulvarı üzerinde oğluna ait iş yeri bulunan Şule Can, burada 2 sokak köpeğini beslemeye başladı. Köpekleri en son 12 Ocak’ta mama veren Can, oğlunun düğününe gitti.

kaybolan kopeklerini bulana para odulu verecek 9821 dhaphoto4

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ertesi sabah iş yerini açan Can, birinin yavrusu olan 2 köpeğini bulamadı. Can, belediye ekiplerinin köpekleri, hayvan barınağına götürmüş olabileceğini düşünerek buraları kontrol etti. Ancak köpekleri bulamayan Can, ‘Kurt’ ve ‘Lusy’ adını verdiği hayvanları bulup getirene para ödülü vereceğini söyledi.

kaybolan kopeklerini bulana para odulu verecek 9821 dhaphoto3

Kaybolan 2 sokak köpeğiyle hayata tutunduğunu anlatan Şule Can, şunları söyledi:

“Ben lenf kanseriydim. Köpeklerimle hayata tutundum. Onlarla kendimi iyi hissediyordum. Oğlumun düğününe gittiğimiz gece köpeklerimiz kayboldu. Sabah iş yerine geldiğimde köpeği bulamadık. Aramadığımız sormadığımız yer kalmadı. Yavrusu kapının önünde, verdiğimiz yemekleri yemiyor. Köpekleri umutla beklemeye devam ediyoruz. Bu köpekleri beslediğim için bana çevremdeki bir takım insanlar tepki gösteriyordu. Onları alıp başka yere bırakmış olabilirler. Onların yerini bulan kişiye yüklü miktarda para ödülü vereceğim. Ama ne olur köpeklerimizi bize getirsinler.”

kaybolan kopeklerini bulana para odulu verecek 9821 dhaphoto1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Chester Üniversitesinin En Marifetli Çalışanı Kedi Millieöç

Chester Üniversitesi’nin En Marifetli Çalışanı: Kedi Millie

Şişlide Cipin Daldığı Dükkanın Sahibi Kazadan Kedisi Sayesinde Kurtarıldıöç

Şişli’de Cipin Daldığı Dükkanın Sahibi, Kazadan Kedisi Sayesinde Kurtuldu