in

İnsan Çarptı Kaçtı, Hayvan Başında Bekledi

İzmir’in Bayraklı ilçesinde bir kediye çarpan otomobil sürücüsü olay yerinden uzaklaşırken kaza sonrası kedinin yanına gelen bir başka kedi dakikalarca patileriyle arkadaşını uyandırmaya çalıştı.

izmir-kedi-ajanimo2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bayraklı ilçesi Hakan Uysal Caddesi’nde gecenin geç saatlerinde meydana gelen kaza herkesin içini acıttı. Sokaktan süratle geçen bir aracın sürücüsü, yoldaki kediyi fark edemeyince hızla çarptı. Sürücü, kaza sonrasında hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden uzaklaşırken kedi ise kazanın ardından kanlar içerisinde kaldı.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=yimQripZ0OE&feature=youtu.be

Dakikalarca Başından Ayrılmadı

Çarpmanın etkisiyle yolun kenarına savrulan kedi, yerde can çekişirken yoldan geçen insanlar tarafından fark edildi. Kediyi kurtarmak isteyen kişiler veterinerlere ulaşmaya çalıştı ancak gecenin geç saatleri olması nedeniyle veteriner bulunamadı.

izmir-kedi-ajanimo1

Bu sırada yaralı halde yerde yatan kedinin yanına bir başka kedi geldi. Yaralı kediyi önce koklayan, daha sonra da patileriyle uyandırmaya çalışan kedi dakikalarca çaba sarf etti. Çaresiz kedi başarılı olamayınca öldüğü anlaşılan kedinin başında bekledi.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Johnny Deppin Eşi Köpekleri için Suçlamayı Kabul Etti 3 1

Johnny Depp’in Eşi ‘Köpekleri için’ Suçlamayı Kabul Etti

cenk eren kopek sahiplendi 5 1

Cenk Eren Barınaktan Köpek Sahiplendi