in

İnşaat İşçisi Açlıkla Mücadele Eden Köpeklerin Umudu Oldu

Yozgat’ta yaşayan ve yapımı devam eden cezaevi şantiyesinde görev alan 24 yaşındaki Fatih Ulucan, evinden ve iş yerinden getirdiği yemeklerle her gün sokak hayvanlarını besliyor.

Yozgat’ta yaşayan 24 yaşındaki Fatih Ulucan sokak hayvanlarının adeta umudu oldu. Yapımı devam eden Yozgat Cezaevi şantiyesinde çalışan Ulucan, kendi imkanlarıyla evinden getirdiği ve şantiyeden artan yemeklerle arazide bulunan köpeklerin karnını doyuruyor. Yiyecek bulmakta güçlük çeken köpekleri her gün düzenli olarak besleyen Ulucan, öğle vaktinin büyük çoğunluğunu da köpeklerle geçiriyor.

Gönüllü olarak arazide bulunan köpekleri beslediğini belirten Ulucan, köpekleri çok sevdiğini ve onlara sahip çıktığını söyledi.

Yozgat Cezaevi şantiyesinde çalıştığını anlatan Ulucan, “Burada 10-11 tane başı boş köpeğimiz var. Onları besleyen kimse olmadığı için kendi evimden ekmek getiriyorum bazen de cezaevinde çıkan yemeklerle onları beslemeye çalışıyorum. Onlar ben çok seviyorum. Şu an onlara bakan kimse yok, ben bakıyorum onlara sahip çıkıyorum. Sabah işe geldiğimde beni tanıyorlar, yolumu gözlüyorlar. Bu şekilde onlara gönüllü olarak yardımcı olmaya çalışıyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ateş salyangozu

Görüntüsüyle Büyüleyen Ateş Salyangozu

Hayvan Hakkı Savunucuları Devrek Belediyesi Şiddet Yanlısı ve Sorumsuz Tavrını Sürdürmekte Israr Ediyoröç

Hayvan Hakkı Savunucuları: Devrek Belediyesi Şiddet Yanlısı ve Sorumsuz Tavrını Sürdürmekte Israr Ediyor