in

İngiltere’de Bir Kuğu Banyo Camını Kırarak İçeri Girdi

İngiltere’de yaşlı bir kadının banyodan çıkmasının ardından pencereye kuğu çarptı. Yaşlı kadın, camı kırarak içeri giren kuğu nedeniyle yaralanmaktan son anda kurtuldu.

İngiltere’nin Nottinghamshire kontluğunda 11 Ocak günü ilginç bir olay yaşandı. İsmi açıklanmayan yaşlı bir kadın, evinin banyosundan çıktıktan hemen sonra içeriden bir ses geldiğini duydu. Gürültü üzerine endişelenen kadın tekrar banyoya döndüğünde, çift camlı pencerenin kırıldığını görerek, yerde yatan yaralı bir kuğu ile karşılaştı. Kadının komşusu, yardıma giderek Kraliyet Ailesi’ne bağlı Hayvanlara Zulmü Önleme Derneği (RSPCA) ile iletişime geçti. RSPCA tarafından olay yerinde görevlendirilen müfettiş Keith Ellis, yaşlı kadının olay gerçekleşmeden önce banyodan çıktığı için çok şanslı olduğunu ve kuğu içeri girdiği sırada kadının banyodan çıkmamış olması durumunda ciddi şekilde yaralanabileceğini söyledi.

AW219970 02

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“40 yıldır RSPCA müfettişiyim, bir kuğunun camdan içeri girdiğine şahit olmamıştım”

Ellis, 40 yıllık kariyerinde böyle bir olay ile karşılaşmadığını belirtereki dedi.
RSPCA tarafından koruma altına alınan kuğunun kanadının altında cam kırıkları nedeniyle kesik oluştuğunu bildiren Ellis, bir saatten fazla süren ameliyat sonucu kuğunun kanadına dikiş atıldığını söyledi. Ellis, kuğunun tedavisine Cheshire yakınlarındaki başka bir RSPCA merkezinde devam edildiğini belirterek, tedavi tamamlandığında kuğunun tekrar doğaya salınacağını aktardı.
Kuğunun Nottinghamshire yakınlarındaki Trent Nehri’ne doğru uçarken, kuvvetli rüzgar nedeniyle şaşırarak rotasından saptığı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nesli tukenmekte olan su samurunu tufekle vurdular

Nesli Tükenmekte Olan Su Samurunu Tüfekle Öldürdüler

100e Yakin Kopegi Beslemek icin 2 Gunde Bir Ormanlik Alana Gidiyorlar

100’e Yakın Köpeği Beslemek için 2 Günde Bir Ormanlık Alana Gidiyorlar