in

İlk Bölümüyle Yürekleri Isıttı! Hırhır Yürümeye Başlayınca İnsanı Gözyaşlarını Tutamadı!

Kanal D’de ekranlara gelen Hayat Tamircisi, hayvanların yaşadıkları zorluklarla izleyenleri hüzünlendirirken, hayvanların tekrar hayata kavuşma anlarıyla izleyenlerin yüreklerini ısıttı. Programın sunucusu Hasan Kızıl, ekrana gelen ilk bölümünde Hırhır isimli bir köpeğin tekrar yürümesini sağlayarak insanı Gamze öğretmenin senelerdir beklediği o ana kavuşmasını sağladı.

Dün itibariyle, Kanal D ekranlarında izleyenlere merhaba diyen Hayat Tamircisi isimli program hayvanların yaşadıkları zorlu hayatları gözler önüne sererken, onların tekrar hayata tutunduğu o anlarla birlikte izleyenleri hem hüzünlendirdi hem de yüzlerini gülümsetti.

Hayat Tamircisi Hasan Kızıl, ilk bölümde Hırhır isimli bir köpeğin yardımına koştu.

Adana’da, henüz 3-4 aylıkken geçirdiği trafik kazası sonucu arka ayakları tutmayan Hırhır, Gamze İlhan isimli bir İngilizce öğretmeni tarafından barınaktan sahiplenilir. Geçirdiği farklı ameliyatlardan sonra yürümesi beklenen Hırhır’ın arka sağ ayağında da his kaybı olunca yürüyemez.

Hasan Kızıl ile iletişime geçen Gamze Öğretmenin tek isteği, çocuğu gibi gördüğü Hırhır’ın sağlığına kavuşması ve yürüyebilmesidir.

Programın sunucusu Hasan Kızıl’a eşlik eden Veteriner Hekim Esra Şenol ile Hırhır’a giden Hayat Tamircisi ekibi ilk olarak onu tedaviye alır.

GAMZE ÖĞRETMEN GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI!

Ardından Hasan Kızıl’ın onun için özel olarak hazırladığı yürüteci denerler. İlk anda yürümekte tereddüt eden Hırhır sonrasında yürütece alışır ve yürümeye hatta koşmaya başlar. Hırhır’ın insanı Gamze Öğretmen ise o ilk anlarda gözyaşlarına hakim olamaz.

HAYAT TAMİRCİSİ HASAN KIZIL’IN, HIRHIR İSİMLİ KÖPEĞİ YÜRÜTTÜĞÜ O AN:

Yorum

Yorum Ekle
  1. Tv’de izledim. Hırhır’ın insanı ile birlikte önce üzüntüden sonra sevinçten ağladık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayat tarmicisi hasan kızıla destek mesajı yağdı

Hayat Tamircisi Hasan Kızıl’a yüzlerce destek mesajı yağdı!

Sokak Hayvanlarına Çıldırlı Kadınlar Sahip Çıktı öç

Sokak Hayvanlarına Çıldırlı Kadınlar Sahip Çıktı