in

İkizler Burcu Kedi ve Özellikleri

İkizler burcu kediler çok meraklıdır. Evde ondan bir şey saklamak neredeyse imkansız gibidir. Evdeki terliklerin, ayakkabıların içinde gezinmeyi ve dolapları karıştırmayı aşırı severler :)

Tam bir oyuncudur. Cıva gibi hareketlidir. Çok çeviktir ve küçük alanlarda bile çok çabuk hareket eder. Takip etmesi çok zordur. Ev içerisinde oradan oraya koşuşturan, bitmek bilmeyen enerjisiyle herkesin sempatisini kazanır.

Çok meraklıdır. Evde ondan bir şey saklamak neredeyse imkansız gibidir. Evdeki terliklerin, ayakkabıların içinde gezinecek, dolapları karıştıracaktır. Ortalık karıştırma merakı sadece evle de sınırlı kalmaz. Ev dışında da olmak ister ve dışarı çıktığında, olmadık yerleri karıştıracaktır. Onu yan bahçede, komşunun çamaşır sepetinin içerisinde, kömürlükte ya da bir çöp konteynırını karıştırırken bulabilirsiniz. Ama mutlaka yakın çevrede olacaktır. Dışarıda kötü şeylere bulaşmayacak kadar zekidir.

ikizlerburcukediveözellikleri

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Etraftaki kedilerle iyi geçinir. Zarar göreceğini hissettiği ortamlardan hemen uzaklaşır. Bu kedinin kendi derdini anlatma yeteneği, diğer kedilere nazaran çok daha güçlüdür. Kimden ne isteyeceğini çok iyi bilir. Yemek istediğinde, dışarı çıkmak istediğinde, temizlenmek istediğinde, derdini çok iyi anlatacaktır.

Yaşlılara göre fazla hareketlidir. Ama evdeki çocuklarla çok iyi anlaşacaktır. Yeni evli bir çiftin almak isteyecekleri türden bir kedidir. Eve hareket ve neşe katacaktır. Ama bazı zamanlar depresif de olacaktır tabii. Özellikle de dışarı çıkması engellendiği zaman çok sıkılacak ve bunu belli edecektir. Gergin davrandığı zamanlar da, işte tam bu zamanlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bogaburcukediveözellikleri

Boğa Burcu Kedi ve Özellikleri

yangecburcu kedi

Yengeç Burcu Kedi ve Özellikleri