in

İki Vali Yardımcısının Kedi Tartışması Uzlaşma ile Son Buldu

Edirne’de, aynı lojmanda oturan vali yardımcıları Şenol Levent Elmacıoğlu ile Mustafa Karslıoğlu’nun kedi tartışması uzlaşmayla son buldu.

Edirne de görev yapmakta olan Vali yardımcısı Şenol Levent Elmacıoğlu ile eski Vali yardımcısı Mustafa Karslıoğlu arasında ‘kedi’ tartışması yaşandı. Tartışmada Elmacıoğlu’nun hakaret ve tehdidine maruz kalan Karslıoğlu, mevkiidaşının hayvan barınaklarına 150 kilo kedi ve köpek maması bağışlaması karşısında şikâyetinden vazgeçti.

Eski Vali yardımcısı Mustafa Karslıoğluöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sabah’ın haberine göre Edirne’de halen görev yapmakta olan Vali yardımcısı Şenol Levent Elmacıoğlu ile eski Vali yardımcısı Mustafa Karslıoğlu arasında geçtiğimiz aylarda kedi tartışması yaşandı.

Aynı lojman da komşu olan Mustafa Karslıoğlu evinde kedi besliyordu. Bu durumdan rahatsız olan Elmacıoğlu, Karslıoğlu ile tartışmaya başladı. Elmacıoğlu’nun ‘hayvan barınağına çevirdiniz apartmanı’ sözlerinden sonra ikili arasında ki tartışma büyüdü. Elmacıoğlu’nun kendisine hakaret ettiğini iddia eden eski vali yardımcısı Karslıoğlu, mevkiidaşını savcılığa ihbar etti.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Özel Soruşturma Bürosu tarafından yürütülen soruşturmada ilginç bir uzlaşma sağlandı. Savcılığın her iki vali yardımcısına teklif ettiği uzlaşma kabul edildi. Vali Yardımcısı Mustafa Karslıoğlu hayvan barınaklarına 150 kilo kedi ve köpek maması bağışlanması karşılığında Şenol Levent Elmacıoğlu ile uzlaşabileceğini belirtti.

Uzlaşma gereği Karslıoğlu bir de özür mektubu yazdı. Bunun üzerine şikayetten vazgeçildi. Böylece iki vali yardımcısı arasındaki kedi tartışması kapanmış oldu.

 

Edirne Vali Vardımcılarının ‘Lojmanda Kedi Besleme’ Tartışması Mahkemelik Oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ağzına Çelik Halka Sıkışan Köpek Çaresizce Kurtarılmayı BeklediÖÇ 1

Ağzına Çelik Halka Sıkışan Köpek Çaresizce Kurtarılmayı Bekledi

Yonca Evcimik Çocuklara Hayvan Sevgisini Aşılamak için Kitap Yazdı 2

Yonca Evcimik Çocuklara Hayvan Sevgisini Aşılamak için Kitap Yazdı