in

İki Köpek Yavrusunun Bir Kobra Yılanı ile Kuyu Hikayesi

Hayvanlar dünyası oldukça ilginç haberlerle dolu. Bu dünya ne kadar tehlikeliyse olay da genelde o kadar ilginç olur. Hint şehri Punjab’da 2 küçük köpek yavrusu yanlışlıkla bir kuyuya düştü. Kuyudaki yılan ise, yavrulara ufacık bir zarar bile vermedi.

İki-Köpek-Yavrusu,-Bir-Kobra-Yılanı-ile-Kuyuya-Düştü-Ajanimo-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Olay Hint şehri Punjab’da gerçekleşti. 2 küçük köpek yavrusu yanlışlıkla bir kuyuya düştü. Kuyu çok derin olduğu için köpekler dışarı çıkamadı. Köpeklerin sahibi, köpeklerin annesinin aralıksız havlaması sayesinde bir süre sonra köpeklerin kaybolduğunu fark edince olay anlaşıldı.
Adam kuyuya bakınca ürküten bir manzarayla karşılaştı. İki köpek yavrusunun yanında bir kral kobra yılanı oturuyordu. Ama ilginç olan, yılan köpekler için tehlike oluşturacak herhangi bir şey yapmıyor olması. Tam tersi, köpekleri adeta kuyunun suyla kapanmış tehlikeli yerlerinden koruyor. Köpekler kuyuda 48 saat geçirmenin sonunda kurtarıldı.. Yetkililer yardıma geldiğinde kobra yılanı kuyunun diğer tarafına sürünüp yoldan çekildi. Köpekler hiçbir şekilde incinmemiş olarak çıkarıldı ve yılan da ormanlık alana götürülüp serbest bırakıldı.

İşte doğadaki canlılar birbirine bu kadar sevgi dolu. Dünyadaki en tehlikeli canlılar bile birisi tehlikede olduğunda ona yardım etmekten geri kalmayacak kadar da merhametli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nilufer ajanimo 4800x600

Hayvan Dostu Oya’nın Nilüfer Belediyesi’ne Armağanı: Mama Otomatı

kopekler icin oyuncak halat kemirme ajanimo 1

Birkaç Dakika İçinde Yapılan Köpek Oyuncakları