in ,

İclal Aydın’ın Evine Giren Hırsızlar Evin Köpeğini İlaçlı Mama Verip, Gözlerine Sprey Sıkarak Etkisiz Hale Getirdi

Oyunucu ve yazar İclal Aydın’ın evine giren hırsızlar evin köpeğini etkisiz hale getirirken evin kedisi, Aydın ve eşini uyandırmak için kapıları tırmaladı.

Urla’da doğayla baş başa bir hayat süren İclal Aydın’ın uykudayken evine hırsız girdi. Görüntü yönetmeni eşi Efe Kubilay İstanbul’da olduğu için kızı Lal Başbuğ ile evde olduğunu anlatan İclal Aydın, yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Biz uyurken evimize giren hırsızlar maddi şeylerden çok huzurumuzu çaldılar. Yaprak kıpırdasa havlayan köpeğimiz Marlon’u ilaçlı mama verip, gözlerine sprey sıkarak etkisiz hale getirmişler. Kedimiz Behlül feryat figan kapımızı tırmalayarak bağırıp çağırırken aslında bizi uyandırmaya çalışıyormuş. Sabahın erken saatinde, uyku sersemi ‘mutfak kapısını açık unuttum herhalde’ dedim önce… Sonra kapının önüne atılmış cüzdan falan filan derken durumu anladım. Sabah 06.41’de idrak ettiğim durumun sonunda aradığım Urla Jandarma Komutanlığı ekipleri dakikalar içinde evimizdeydi. Komşularımız, Urla’daki dostlarımız bütün gün bizimle birlikteydiler.

İclal Aydının Evine Giren Hırsızlar Evin Köpeğine İlaçlı Mama Verip Gözlerine Sprey Sıkarak Etkisiz Hale Getirdiöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Evine yüzüne çorap geçirmiş 2 kişinin girdiğini belirten İclal Aydın, “Duymadık Demeyin” aracılığıyla özellikle tatil yöresinde yaşayanları uyardı ve “Herkes özellikle panjurlarına ve alarm sistemine çok dikkat etsin. Çantam aşağı kattaydı. Onun içinden bir şeyler ve bir de ehliyetimi almışlar. Sonra hiçbir şeye dokunmadan kapıları açık bırakıp gitmişler. Muhtemelen kimliği görünce kim olduğumu görüp çıktılar. Zarif hırsızlarmış. Bilgisayarımı, laptop’ımı filan almamış. Cüzdanı da kapının yanına atmışlar. Yukarı çıkmamış olmaları, köpeği zehirlememiş olmalarına çok mutluyum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karadenizdeki Hoynat Adası Kuşların Yaşam Alanıöç

Karadeniz’deki Hoynat Adası, Kuşların Yaşam Alanı

Gelişmiş Ülkelere Karşı Açılan Çöp Savaşına Malezya da Katıldı3 Bin Ton Plastik Tık Geldiği Yere Gönderileceköç

Gelişmiş Ülkelere Karşı Açılan ‘Çöp Savaşına’ Malezya da Katıldı: 3 Bin Ton Plastik Geldiği Yere Gönderilecek