in

İbrahim Tatlıses’ten “Gezme CEYLAN Bu Dağlarda Seni Avlarlar” Paylaşımı

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo’nun Ceylan Çapa’nın paylaşımlarını beğenmesiyle başlayan dedikodulardan sonra üçlü arasındaki sosyal medya polemikleri garip bir noktaya geldi.

İdo Tatlıses geçen ay sosyal medya hesabından takip ettiği ve paylaşımlarını beğendiği Ceylan Çapa ile aşk yaşadığı dedikodularını yalanlamayıp “Böyle bir şey olursa ilk sizin haberiniz olur” açıklamasında bulundu.

Ceylan Çapa ise bu haberler için “1 aydır Hong Kong’daydım, İstanbul’a daha yeni döndüm. O kişiyi hayatımda görmedim. Ortak arkadaş çevremiz bile yok. İsmi neydi? İdo muydu, İbo muydu! O çocuğu inanın hiç tanımıyorum” dedi.

ibo-ido-ceylan1-oc

Bu sözler üzerine İdo Tatlıses, Instagram sayfasından Ceylan Çapa’ya böyle cevap verdi:  “Şükürler olsun ki İbrahim Tatlıses’in ve Derya Tuna’nın oğlu olarak gözümü açtığım hayata 1-0 önde başladım. Bu konuda mütevazilik edemicem Allah’ın yazdığı bu.! Hamdolsun ki önce Allah’ın sonra babamın sayesinde 19 yaşıma kadar maddi ve manevi olarak en güzel hayatı yaşadım. O yaştan sonrada manevi olarak ailemin gücü her zaman arkamda ve maddi olarak Rabbim’in izniyle kendi imkanlarımla yaşamaya devam ediyorum. Bu kadar özelimi kimse bilmeye bilir kabulümdür. Ailem ve benimle tanışmıyor olabilirler bu da kabulümdür. Ama duymamış olmaları??  Neyse birileri daha duymuş oldu…Bizi bilenlere ve bilmeyenlere sevgi ve saygılarımla..“

Ceylan Çapa’nın bu sözlerine alınan İbrahim Tatlıses ise Instagram sayfasından ceylan avlayan bir aslan çizimi paylaşarak “Gezme CEYLAN bu dağlarda seni avlarlar” yazdı.

ibo-ido-ceylan2

Ceylan Çapa’dan Açıklama Geldi

Öte yandan konuyla ilgili Ceylan Çapa’dan açıklama geldi. Çapa, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şunları yazdı: “Bugün hakkımda çıkan iddialar hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Küçüklüğümden beri hayranı olduğum sanatçının hele ki kız çocuğu sahibi olan bir babanın hakkımda paylaştığı onur kırıcı bu sosyal medya paylaşımı beni ve ailemi derinden üzmüştür. Magazin basınından bu tarz haberlerin içine dahil etmemelerini rica ederim.”

Ceylan Çapa’nın sitemi karşısında sessiz kalmayan İbrahim Tatlıses, paylaşımının yanlış anlaşıldığını söyledi:  “Bugün yaptığım paylaşımın İdo ve İdo’nun özel hayatıyla hiçbir ilgisi yoktur hele hele de sevgili kızım Ceylan Çapa ile hiçbir ilgisi yoktur. Kızım Ceylan hiç onurun kırılmasın. Sevgili basın mensupları sakın olayı başka yerlere çekmeyin. Saygılarımla…”

ibo-ido-ceylan3

Kaynak: Hürriyet

Köpekler Ağlar mı?

Barınak Hayvanlarına ve Hayvan Gönüllüsüne Silahlı Saldırı