in

İBB Veterinerlik Kuyu Köpekle Beraber Video Yayınladı

İBB Veterinerlik, Hastalandığı için Fatih Hayvan Hastanesi’ne kaldırılan Kuyu köpeğin videosunu yayınladı.

Hastalandığı için Fatih Hayvan Hastanesi’ne kaldırılan Kuyu köpek hayvanseverlere gösterilmemiş ve akıllarda soru işareti oluşmasına neden olmuştu.
kuyu-kopek-nerede2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Durgunluk ve halsizlik şikayeti ile hastaneye kaldırılan Kuyu köpek, kurtarıcılarından biri olan Barış Şengün‘e gösterilmemişti. Kuyu’nun hayatından şüphe eden hayvanseverler ise İBB Veterinerlik’ten Kuyu’nun iyi olduğuna dair video istemişti.

İBB Veterinerlik dün akşam saatlerinde beklenen videoyu yayınladı. İşte Fatih Hayvan Hastanesi’ne kaldırılan Kuyu’nun hastanedeki videosu:

“Madem ki Enfektif Bir Durum Var, Veteriner ile Bizdeki Virüs Farklı mi?”

HayKonfed İstanbul Koordinatörü Barış Şengün,  gün içerisinde kendisine karantinada olduğu için gösterilmeyen Kuyu ile belediyenin Veteriner Hekiminin sosyal medyadan canlı yayın yaptığına değinerek; “Sosyal medyada yayılan haber üzerine kendilerini bir canlı yayın yapma mecburiyetinde buldular. Canlı yayın yaparken belediyenin veteriner hekimi Kuyu’yu öpüyordu. Madem ki enfektif bir durum var, veteriner ile bizde ki virüs farklı mı? Bu çelişkidir” diye konuştu.

kuyu-kopekten-haber

“Kuyu’nun Akıbetinden Büyük Şüphemiz Var”

Kurtarma çalışmalarında yer alan İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi’nden Prof. Dr Orhan Kural ise, “Bütün Türkiye bilmek istiyor, Kuyu’ya ne oldu? Acaba Kuyu bir dönem kullanıldı da arkadan hastalığa mı bırakıldı? Bunların hepsini soruyoruz. Tuhaf açıklamalar var. Köpeğin burada olduğu söyleniyor. Şu anda nerede olduğu belli değil. Kuyu Türkiye’nin zor günlerinde ümit olmuştu. Bütün ülke Kuyu etrafında birleşmişti. Dünya ondan bahsetti. Belki de Guinnes’e girecek bir çalışma yapıldı. Yüzlerce insan bir araya geldi” dedi ve ekledi, ” Şu anda Kuyu’nun akıbetinden büyük şüphemiz var. Birbirini tutmayan ifadeler oluyor. Lütfen bize açıklayın bu hayvan ne oldu?”

 

Konuyla ilgili bir önceki haber için:

 

Kuyu Köpek Nerede?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kuyu köpek nerede2

Kuyu Köpek Nerede?

Piyanist Sarper Duman ve Onun Müzik Sevdalısı 9 Kedili Ailesiöç

Piyanist Sarper Duman ve Onun Müzik Sevdalısı 9 Kedili Ailesi