in

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan İçimizi Isıtan Güzellikte 10 Fotoğraf

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yeni başkanı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmaları süresince birleştirici tavrı ile takdir toplarken, hayvan sevgisi ile de gönüllerde ayrı bir yer kazandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yeni başkanı Ekrem İmamoğlu, uzun ve zorlu bir süreçten sonra mazbatasına kavuştu. Ekrem İmamoğlu Beylikdüzü Belediye Başkanı olduğu dönemde ve seçim çalışmaları boyunca da hayan severlerin de ilgisini kazandı.

Seçim vaatlerinde hayvanlar ile ilgili projelerine de yer veren Başkan İmamoğlu, Hayvan haklarını koruyacağına dair de söz verip, Hayvan Hakları Yasama İzleme Delegasyonu‘nun “SÖZ VERİYORUM” metnini imzalayıp,  İstanbul’da bütün canlıların yaşam hakkını koruyacağını söyleyerek, hayvan severlerin takdir toplamıştı.

İşte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nun hayvan dostlarımız ile içinizi ısıtacak güzellikteki fotoğrafları ve sosyal medya paylaşımları

1. Ekrem İmamoğlu’nun bir bankta oturup telefonda konuşurken, bankada yatan köpek ile olan fotoğrafı büyük ilgi çekmişti.

2. İmamoğlu, konuşmasına devam ederken, tüylü dostumuzu rahatsız etmemeye özen göstermişti. 🙂

3. Ekrem İmamoğlu hayvan severlerin hep ilgisini çekti…

4. Hayvan severliği ile bilenen Ekrem İmamoğlu, tüylü dostlarımıza karşı ilgisini gösteren bir başkan profili ile takdir topladı.

5. İmamoğlu, gittiği heryerde hayvanlara karşı ilgiliydi…

5. Bu bazen bir kedi, köpek veya bir kuzu 🙂

6. Başkan İmamoğlu, seçim çalışmaları boyunca da sosyal medya hesabından keyifli enstanteler paylaşarak, sokaktaki dostlarımıza ilgisini gösterdi.

7. Sokaktaki dostlarımıza karşı pozitif ve güzel mesajlarla da destek verdi.

8. Ekrem İmamoğlu, komşunun köpeği ile de özbekim çektirmeyi ihmal etmeyen güzellikte bir başkan…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yeni görevinde başarılar diliyoruz ve sokaktaki canlarımız konusunda verdiği sözleri yerine getirmesini umuyoruz.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu: “Hayvan Sağlığı Zabıtası Kuracağız”

Kenya’da Bir Müzedeki Dolapta Milyonlarca Yıl Önce Yaşamış Dev Bir Aslanın Fosili Bulundu

‘Haylaz’ Kedinin Midesinden 6 Santimlik İğne Çıkarıldı