in

Şişli’de Cipin Daldığı Dükkanın Sahibi, Kazadan Kedisi Sayesinde Kurtuldu

Şişli’de, direksiyon başında epilepsi krizi geçiren vale, lüks ciple cep telefonu bayisine girdi. Bayi sahibi, kedisini aramak için dışarı çıktığı için olası bir ölümden kurtuldu.

Olay, saat 21.50 sıralarında Teşvikiye Mahallesi Güzel Bahçe Sokak 19A numarada meydana geldi. İddialara göre, soyadını vermek istemeyen Nuran adlı kadın ve yanındakiler, özel bir hastanede tedavi gören bir akrabalarını ziyarete geldi.

Şişli'de Cipin Daldığı Dükkanın Sahibi, Kazadan Kedisi Sayesinde Kurtarıldı

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Nuran adlı kadın, hastaneye girerken, sokağa park ettiği lüks cipi otoparka çekmesi için anahtarı valeye teslim etti. İsmi henüz belirlenemeyen vale, seyir halindeyken, epilepsi krizi geçirdi. Kontrolden çıkan cip önce kaldırımdaki demir dubaya ardından da bir ağaca çarptı. Yolda zikzak çizerek ilerleyen cip, bu kez de karşı kaldırıma çıktıktan sonra cep telefonu bayisinden içeri girdi.

Şişli'de Cipin Daldığı Dükkanın Sahibi, Kazadan Kedisi Sayesinde Kurtarıldı

Bayi sahibi Aslı Özcan, o sırada, sokağa kaçan kedisini aramak için dışarı çıktığı için olası bir ölümden kurtulurken, vale hafif şekilde yaralandı. Gürültüyü duyarak evlerinden çıkan sokak sakinlerinin yardımıyla cipten çıkan vale, aynı hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Şişli'de Cipin Daldığı Dükkanın Sahibi, Kazadan Kedisi Sayesinde Kurtarıldı

Cep telefonu bayisinin sahibi Aslı Özcan, cipin zikzak yaparak geldiğini ve birden dükkanın içine girdiğini belirterek “Kedim dışarıdaydı onu almaya çıktım. Allah’tan çıkmışım yani. Bir dakika önce yani sadece bir dakika önce. Saniyeler kala… Eğer, 3 saniye önce buraya gelsem ben de ezilecektim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanının Onlarla Hayata Tutundum Dediği İki Köpeği Kayıp

İnsanının “Onlarla Hayata Tutundum” Dediği İki Köpeği Kayıp

Cleoöç

İki Köpek Tarafından Paylaşılamayan Kedicik: Cleo