in

Hindistan’da Hırsızlar Çaldıkları İneği Otomobile Bindirdi

Sokaktan arabayla insan kaçırma görüntülerine filmlerden aşinalığınız vardır. Peki, bir ineğin sokaktan otomobile bindirilerek kaçırıldığını söylesek. Buna inanır mıydınız?

inekkacirma2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Hindistan’da bildiğiniz gibi inekler kutsal kabul edilen hayvanlardır. Bunun için Hindistan sokaklarında birçok inek özgürce dolaşır. Hatta bu ineklerin trafikte geceleri tehlike yaratmaması için geçtiğimiz aylarda boynuzlarına reflektör takıldığını da haberleştirmiştik. Bu defa Hindistan’dan film gibi bir ‘inek kaçırma’ haberiyle karşılaştık.

inekkacirma1-oc

Otomobilin Arka Koltuğunda Kaçırdılar

Hindistan’ın Gujarat eyaletinin tenha bir sokağında hırsızlar gözlerine bir ineği kestiriyorlar. Diğer ineklerin cüssesi arabaya sokulmasına uygun olmayacağından aralarından daha küçüğünü yakalayıp arka kapısını açarak otomobilin arka koltuğa bindiriyorlar.

Güvenlik kameralarına yakalanan olay, polislerin hırsızları teşhis etmesiyle çözülüyor çözülmesine de maalesef inek geri gelmiyor. Hırsızların sokaktan çaldıkları ineği başkalarına sattığı tespit edildi.

Hinduizm dininde ineklerin kutsal kabul edilmesine rağmen, zengin Hintlilerden bazılarının sığır etini yediği biliniyor. Hindistan polisine, sokakta serbest bir şekilde dolaşan ineklerin, hırsızlar tarafından kaçırılıp mezbahalara satıldıkları yönünde çok sayıda şikayet geliyor.

Kaynak: Dailymail

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ettenelbise1 öç

Rus Model Yulia Kaunova, Çiğ Etten Elbise Giydi

bilecik ö.ç

Barınakta Hayvan Dostuna Darp İddiası