in

Herkes Kurtarılmalarını Beklerden Onlar 15 Metreden Yere Çakıldı

Antalya’da tarihi Kaleiçi semtinde 15 metrelik burçların tepesinde mahsur kalan iki kedi, kendilerini kurtarmak için gelen itfaiye ekiplerinden kaçmak isterken yere düştü.

Olay Kaleiçi semtinin Cumhuriyet Meydanı’na bakan burçlarında meydana geldi. Kalekapısı Esnaflarını Güçlendirme ve Kalkındırma Derneği (KALEDER) tarafından tarihi saat kulesi yanında kurulan kedi evindeki iki kedi, burçların tepesine çıktı ancak inemedi.

fft256 mf26716133

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Durumu gören vatandaşlar kedilerin kurtarılması için itfaiye ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen ekipler burçların tepesine itfaiye merdiveni yardımıyla çıkıp iki kediyi yakalamak isterken beklenmedik bir şey oldu.

fft256 mf26716151

Burçların tepesindeki iki kedi kendilerini almaya gelen iki itfaiye görevlisinden kaçmaya çalışırken 15 metre yüksekten arka arkaya yere düştü. Kedilerden biri yere düştükten sonra yaralı olmasına rağmen kalabalıktan da ürkerek kaçarken, hemen arkasından yine aynı yerden düşen ikinci kedi fazla uzaklaşamadı. Kedi evlerinden birinin altına girmeyi başaran yaralı kedi görevliler tarafından alınıp kafese konularak hemen veterinere götürüldü.

fft256 mf26716145

 

İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kedilerini Bavula Koyarak Uçağa Binmeye Çalıştılaröç

Kedilerini Bavula Koyarak Uçağa Binmeye Çalıştılar

Ayvacık Belediyesi Hayvan Barınağında Çekilen Görüntülere Tepki Yağıyoröç

Ayvacık Belediyesi Hayvan Barınağı’nda Çekilen Görüntülere Tepki Yağıyor