in

Her Hastası için Fidan Dikin ve Sokak Hayvanlarına Mama Bağışlayan Doğa Dostu Hekim

Bireysel olarak pek çok sosyal sorumluluk projesine imza atan Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Gürdal Ören, uzun süredir her hastası için bir fidan dikiyor ve sokak hayvanlarına mama bağışlıyordu. Ören, Tekirdağ Uçmakdere bölgesinde hastaları için diktiği fidanlarla adeta bir orman oluşturdu.

O, Türkiye’nin sıradışı doktorlarından biri. İyilik elçisi. Çok uzun yıllardır ameliyat ettiği her hastası adına bir fidan diken Op.Dr. Gürdal Ören, bununla da yetinmeyip yine her hastası için sokak hayvanlarına mama bağışı projesini de başlatarak adeta gönülleri fethetti.

 

Her Hastası için Fidan Dikin ve Sokak Hayvanlarına Mama Bağışlayan Doğa Dostu Hekim 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

 

 

O’nu sıra dışı doktor yapan şeylerin başında ise hasta takibinde asistan kullanmaması geliyor. Avrupa’nın yakından tanıdığı doktor, yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle her hastasının takdirini kazanmış durumda.Her bir hastasının adına özel fidan ve mama bağışı yapan ve bu bağış kartlarını hastalarına gönderen Gürdal Ören, hasta takibinde asistan kullanmaması ile tanınıyor. Avrupa’dan gelen hastaları kendisine Türkiye’nin Dr.Novzaradan’ı diyorlar.

Her Hastası için Fidan Dikin ve Sokak Hayvanlarına Mama Bağışlayan Doğa Dostu Hekim 1

 

“DOĞAYA BORCUMUZU ÖDÜYORUZ”

 

Ameliyat ettiği her bir hastası adına ağaç diken doktor, kendi adını taşıyan Gürdal Ören korusuyla Tekirdağ bölgesinde bir orman oluşturdu. Türkiye’de yaptığı ağaçlandırma çalışmaları ile ilgili Ören, “Her ile kazandırdıkları ormanlarla, birçok ünlü ismin de destek verdiği Çekül aracılığıyla her hastama bir fidan hediye ettim ve sonunda bir orman oluşturdum. Doğaya ve sokaktaki canlara olan borcumuzu bu şekilde ödüyoruz. Herkesin yapması gereken bir şey. Çünkü sağlığımız için ormanlara ve sokaktaki hayvanlara ihtiyacımız var” dedi.

Her Hastası için Fidan Dikin ve Sokak Hayvanlarına Mama Bağışlayan Doğa Dostu Hekim 3

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Atatürk Köşkü Ormanlarında 456 Ağaç Kesileceköç

Atatürk Köşkü Ormanları’nda 456 Ağaç Kesilecek

Artık Can Dostlarımızın Her An Nerede Olduğunu Görebileceğiz V Pati’li Takipöç

Artık Can Dostlarımızın Her An Nerede Olduğunu Görebileceğiz: V-Pati’li Takip