in

Her Gün Evinin Önüne Gelen Tilkiyi Besliyor

Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Cunda Adası’nda yaşayan Azize Abay (66), eşi Sadık Abay’ı kaybettiği günün akşamında evinin önüne gelen tilkiye yiyecek veriyor.

Cunda Adası Yeniyol mevkiinde yaşayan Azize Abay, kompresör ustası eşi Sadık Abay’ı geçen yıl 15 Kasım’da kalp krizi sonucu kaybetti. Eşinin vefat ettiği günün akşamı, bir tilki, çiftin evinin önüne geldi.

5a548e617152d909b496daf7

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Azize Abay, tilkiyi görüp, aç olabileceğini düşünerek yiyecek verdi. O günden sonra tilki her gün evin önüne gelmeye başladı.

10588775

Tilkiye et, balık, kedi maması ve çeşitli yiyecekler verdiğini anlatan Abay, “Eşimi geçen yıl 15 Kasım’da kaybettim. O günden beri her gün bir tilki geliyor, evin içine kadar giriyor ve hazırladığım yemeği yedikten sonra gidiyor. Her gün hiç aksatmadan bana misafir oluyor ve ben de bundan çok mutlu oluyorum. Bugüne kadar hiç tilki görmemiştim. Korkardım ve insanlara yaklaşacağını hiç tahmin etmezdim. Yağmur yağdığı günler gelmeyince çok üzülüyorum. Bazen kapıyı açarak, ‘Oğlum gelir misin’ diye sesleniyorum” dedi.

10588777

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öğretmen Tacizini Muhabbet Kuşları Ortaya Çıkardı

Öğretmen Tacizini Muhabbet Kuşları Ortaya Çıkardı

Hayvan Haklarına Dikkat Çekmek için Vücuduna 40 Bin Çarpı Dövmesi Yaptırdıöç

Hayvan Haklarına Dikkat Çekmek için Vücuduna 40 Bin Çarpı Dövmesi Yaptırdı