in

Her Gün 12 Saat Boyunca Metro Çıkışında İnsanını Bekliyor

Evimizdeki dostlarımızın hepsi bizler işe gittiğimizde geri dönüşümüzü sabırsızlıkla bekler. Ancak bazıları o kadar sabırsız ki evde bile duramıyor. Onlardan biri olan köpek Xiongxiong insanını evde değil metro istasyonunun çıkışında bekliyor.

15 yaşındaki köpek Xiongxiong 8 yıldır insanı Bay Chen ile Çin’de yaşıyor. Çince’de ismi ayı anlamına gelen Xiongxiong, insanı işe giderken her gün ona eşlik ediyor. Bay Chen her gün işe gitmek için Chongqing şehrindeki Liziba İstasyonu‘ndan metroya biniyor.  Xiongxiong de insanıyla beraber metroya kadar gidiyor ve tüm gün orada insanının dönmesini bekliyor.

Her Gün 12 Saat Boyunca Metro Çıkışında İnsanını Bekliyor 4

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bölge esnafı köpeğin her gün orada olduğunu ve gözünü metro çıkışından hiç ayırmadığını söylüyor. Xiongxiong, yoldan geçenler tarafından ilgi görüyor ancak o kimseye ilgi göstermiyor ve yabancıların verdiği yemekleri asla yemiyor.

Her Gün 12 Saat Boyunca Metro Çıkışında İnsanını Bekliyor 3

Xiongxiong, bazı günler yağmur yağsa da insanını beklemekten asla vazgeçmiyor. Tüm gün 12 saat boyunca gözü metro çıkışında olan Xiongxiong, insanını görür görmez yanına koşuyor.

Her Gün 12 Saat Boyunca Metro Çıkışında İnsanını Bekliyor 2

Bay Chen, metrodan çıktığında köpeğini gördüğü için çok mutlu olduğunu söylüyor. Chen” Onu gördüğümde yorgunluğumu unutuyorum”

390266280876802

Bay Chen ve Xiongxiong kavuştuktan sonra, metroya birkaç dakika uzaklıktaki evlerine doğru yola çıkıyorlar. Xiongxiong, insanlara sahibini öldükten sonra bile Tokyo’nun Shibuya İstasyonu’nda bekleyen Hachiko köpeği hatırlatıyor.

Her Gün 12 Saat Boyunca Metro Çıkışında İnsanını Bekliyor 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Osmangazi Belediye Başkanının Makam Odasına Bir Kumru Yuva Yaptıöç

Osmangazi Belediye Başkanı’nın Makam Odasına Bir Kumru Yuva Yaptı

Muğlada Demir Çubukla Öldürdüğü Köpeği Tuvalete Saklayan Kişi Hakkında Suç Duyurusunda Bulunulduöç

Muğla’da Demir Çubukla Öldürdüğü Köpeği Tuvalete Saklayan Kişi Hakkında Suç Duyurusunda Bulunuldu