in

Hem Bıçaklandı Hem Barınağa Hapsedildi

Iğdır’da Pitbull cinsi köpeği ile kent merkezinde gezen vatandaşı döven kimliği belirsiz kişi veya kişiler köpeği de bıçaklayarak olay yerinden kaçtı. Ancak cezalandırılan saldırganlar değil saldırıya uğrayan köpek ve sahibi oldu.

Edinilen bilgiye göre, Iğdır’da köpeği ile kent merkezinde gezen Ferdi Gülten isimli şahıs kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından saldırıya uğradı. Köpeğini 14 Kasım Mahallesinde gezdirmeye çıkaran ve saldırıya uğrayan Gültekin’i döven şahıslar köpeği de vahşice bıçakladı. Kavga haberi üzerine olay yerine giden ekipler, Ferdi Gülten ve Pitbull cinsi köpeği yerde kanlar içinde buldu. Ferdi Gültekin, kendisine saldıran şahısları tanımadığını ve ansızın saldırdıklarını belirtti. Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne haber verilmesi üzerine olay yerine giden ekipler, köpeği hayvan barınağına götürerek bıçaklanan köpeği tedavi altına aldı. İlk müdahalesi yapılan Pitbull cinsi köpeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

8abe242d 8881 4455 814c c2dd6504ed73

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Pitbull cinsi köpek beslediği gerekçesiyle 10 bin 434 lira ceza kesildi”
Ekipler, ifadesi alınmak üzere emniyete götürdükleri Ferdi Gülten’e bulundurulması ve sahiplenilmesi yasak olan Pitbull cinsi köpek beslediği için 10 bin 434 lira para cezası kesti. Polis Pitbull cinsi köpeğe el koyarken, Ferdi Gülten’e saldıran ve köpeği bıçaklayan şahısların yakalanması için çalışma başlattı.

Hem Bicaklandi Hem Barinaga Hapsedildi 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Su Kanalinda Suruklenen Yavru Tilkiler Vatandaslar Tarafindan Kurtarildi

Su Kanalında Sürüklenen Yavru Tilkiler Vatandaşlar Tarafından Kurtarıldı

dunya veteriner hekimler gunu nedir ne zaman kutlanir 7

Dünya Veteriner Hekimler Günü Nedir?