in

Hazal Kaya’nın 3 Köpek ve 2 Kedili Aşırı Sevimli Ailesi

Hazal Kaya’nın 3 köpek ve 2 kedili yaşamından içinizi ısıtacak güzellikte görüntüler…

Hayvan sever oyuncu Hazal Kaya, 3 köpek ve 2 kedisi ile keyifli bir hayat sürüyor. Hayvan hakları konusunda duyarlı olan sanatçı, sosyal medya hesabından da sevimli dostlarıyla fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor.

hazalkaya köpekleriyle

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Evinde beslediği hayvan dostlarının hepsini sahiplenen ünlü oyuncu, en son sahiplendiği Luna adını verdiği köpeği ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Sherlock’a kardeş geldi! Luna hanım oluyorlar kendileri. Luna’yı tasmasıyla sokağa bırakanlara ne diyeceğimi bilemiyorum. Bakamayacaksanız sahiplendirin lütfen.” açıklamasını yapmıştı.

Hazal Kaya’nın “Kaya Family” diye adlandırdığı 3 köpek ve 2 kedili aşırı tatlı ailesinden birbirinden güzel kareler

hazalkayanınkopekleri
Scherlock & Luna
hazalkaya kedisiveköpekleri
Kaya Family
hazalkaya köpek 7
Hazal Kaya ve Sherlock

hazalkaya köpek kedi

Hazal Kaya’nın sevimli kedisi Şahika

hazalkaya kedisi

Hazal Kaya’nın Leyla’sı

hazalkaya köpekleri

hazalkaya köpek 4


Engelli Çocukları Olan Annelere Destek

Uzun zamandır kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile birlikte olan Hazal Kaya, 6 Şubat’ta dünya evine girecek. Düğün öncesi gerçekleşen kına gecesindeki davranışı ile adından söz ettiren Hazal Kaya, duyarlı davranışı ile de gönülleri fethetti.

Duyarlı sanatçı, kına gecesinde engelli çocukları olan iki annenin hazırladığı yemekleri misafirlerine ikram etti ve annelere destek olarak büyük takdir topladı.

Hazal Kaya sosyal medya hesabından paylaştığı gönderisinde “Artık malumunuz dün gece kendi kendimize, dostlarla tatlı bir kına gecesi düzenledik. Hayatımın e mutlu, en heyecanlı, en güzel günlerini yaşıyorum. Bu benim için çok özel geceyi, evlatlarının sağlığı için şahane yemekler yapan annelerle paylaşmak gecemize anlam kattı. Mutluluğumuzun o güzel çocuklara yansıdığını bilmek ne kadar güzel bir his tarif edemem. Sizinle de paylaşmak istedim, bu güzel annelerin yolculuğunda onlara destek olmak isterseniz buradan onlara ulaşabilirsiniz. Biz gerçekten sayelerinde acayip güzel lezzetlerle dolu bir gece geçirdik. Tekrar çok çok teşekkür ederim.” açıklamasını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

siyam kedisi özellikleri

Kediler Aleminin En Gevezeleri: ‘Siyam Kedileri’

Kedinizi Isırma Alışkanlığından Nasıl Vazgeçirirsinizöç

Kedinizi Isırma Alışkanlığından Nasıl Vazgeçirirsiniz?