in

Hayvansever Çifti Dövdüğü İddia Edilen Yellice: Asıl Dövülen Benim

Sitede 6 kedi ve 2 köpek, evinde de keklik beslediğini anlatan Mustafa Yellice, Komşular geldi kurtardı, onlardan şikayetçi oldum” diye konuştu.

ANTALYA’nın Kemer ilçesinde, emekli Alaeddin Çetinel (63) ile eşi Yeşim Çetinel’i (50), kedi besledikleri gerekçesiyle dövdüğü öne sürülen turizmci Mustafa Yellice (59), iddiaların doğru olmadığını söyledi. Asıl mağdurun kendisi olduğunu belirten Yellice, “Karı koca beni dövdü, gözlerim morardı, vücudumda ezikler var, beni öldüreceklerdi” dedi.

Kemer ilçesi Aslanbucak Mahallesi’nde oturan Alaeddin ve Yeşim Çetinel çifti, kedi ve köpek besledikleri için rahatsız olan komşuları turizmci Mustafa Yellice ile oğlu tarafından dövüldüğünü iddia etti. Olay sonrası yüzlerinde morluk, vücutlarında ise travmalar meydana gelen Alaeddin Çetinel, Kemer Devlet Hastanesi’nde tedavi olduktan sonra Mustafa Yellice ve oğlu hakkında polise gidip, şikayetçi oldu.

Çetinel çiftinin iddialarını yalanlayan Mustafa Yellice ise asıl mağdurun kendisi olduğunu söyledi. Olayın Alaeddin Çetinel tarafından başlatıldığını, kendisini yumrukladığını iddia eden Mustafa Yellice, Yeşim Çetinel’in de kendisine sert bir cisimle vurduğunu kaydetti. Yellice, “Bu darbeler nedeniyle iki gözüm morardı. Vücudumda darbelerle birlikte ezikler ve yaralar oluştu. Alaeddin Çetinel ile daha önce de bir kaç kez tartıştık. Bunun sonunda planlı olarak saat 01.00 sıralarında gelip beni darp ettiler” dedi.

hayvansever cifti dovdugu iddia edilen yellice asil dovulen benim 7559 dhaphoto3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

‘YUMRUK ATTI, KARŞILIK VERDİM’

Bahçeli sitesi bulunduğunu, buradaki kedi ve köpekleri beslediğini belirten Mustafa Yellice, şunları kaydetti:

“Alaeddin Çetinel, sitenin önündeki bekçi kulübesinin önüne kedi ve köpekler için yemek atığı bırakıyordu. Kedi ve köpekleri beslediğimizi belirterek, yemek atığı bırakmamasını söyledim. Bu nedenle daha önce birkaç kez tartışmıştık. En son tartışmamızda da olay yerine polis ekipleri geldi. Alaeddin Çetinel bana parmak sallayarak gitmişti. Bunun hırsıyla dün gece planlı şekilde sitemin önüne geldi. Bahçede sulama yapıyordum. Beni dışarı çağırdı. Çıktığım anda bana yumruk atmaya başladı. Ben de kendisine karşılık verdim.”

hayvansever cifti dovdugu iddia edilen yellice asil dovulen benim 7559 dhaphoto1

‘EŞİ SERT BİR CİSİMLE VURDU’ İDDİASI

Alaeddin Çetinel’in eşi Yeşim Çetinel’in de olay yerine geldiğini ve sert bir cisimle kendisine vurduğunu iddia eden Mustafa Yellice, “Taş ya da başka bir şeyle her yerime vurdu. Yüzüme ve başıma darbe alınca düştüm. Yerden kalkamayınca ‘imdat’ diye bağırdım. O anda komşular geldi. Bizi ayırdılar. Oğlum da geldi ve beni arkadaşının arabasıyla ilçedeki hastaneye götürdü. Oradan da Antalya’ya sevk ettiler” dedi.

hayvansever cift kedi besledigi icin dovuldu iddiasi 9619 dhaphoto1

‘ŞİKAYETÇİ OLDUM’

Sitede 6 kedi ve 2 köpek, evinde de keklik beslediğini anlatan Mustafa Yellice, “Olay kedi- köpek olayı değil. Saat 01.00’de planlı bir şekilde beni dövmeye gelmişler. Eğer bağırmamış olsaydım, belki beni öldüreceklerdi. Komşular geldi kurtardı, onlardan şikayetçi oldum” diye konuştu.

“Bu kedileri beslemeyin. Sizin için iyi olmayacak” Dediler, Sonrası Dehşet ile Sonuçlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hayvansever cift kedi besledigi icin dovuldu iddiasi

“Bu kedileri beslemeyin. Sizin için iyi olmayacak” Dediler, Sonrası Dehşet ile Sonuçlandı!

ithalhayvanveterinerzorunlulugu

İthal Hayvanların Sağlık Denetiminde Veteriner Zorunluluğu Kaldırıldı!