in

Hayvanlarla İlgili Simülasyon Oyunları

Hayvanların tüm hayatımızı işgal etmesini seviyoruz. Özellikle çocukların hayvanlara değer atfetmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Oyunlarda ve hayatın her alanında kediler, köpekler, keçiler hatta ayılar olsun istediğimiz çocuklara harika simülasyon oyunlarını işte bu yüzden öneriyoruz.
hayvan-simulasyon-ajanimo-1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bear Simulator

httpvh://youtu.be/uca9bQ8uyl0

Farjay Studios’un geliştirdiği oyunda adı üstünde bir ayısınız ve bir ayı neler yapıyorsa onu yapmaya çalışıyorsunuz! Çeşitli ormanlık bölgelerde avlanabiliyor ve bazı ilginç görevleri yerine getirebiliyorsunuz. Farklı renk ve huylara sahip ayıları seçebileceğiniz oyunda ayı olmanın dayanılmaz cazibesi sizi bekliyor! 26 Şubat 2016 tarihinde çıkan Bear Simulator, Steam satışta.

Cat Simulator

httpvh://youtu.be/kphrpRjFdEc

Kedileri sevmeyen de vardır elbette, ama kedi videolarını kim sevmez? Her gün milyonlarca kez tıklanan o kedi videolarındaki tatlı kediciklerden biri olmak, fare avlamak, ortalığı dağıtmak mı istiyorsun? O zaman bu oyuna bir göz atabilirsin. Ama uyarmadı deme, henüz erken erişimde, çok şey sunamıyor ve kedilerin hakkını veremiyor! Bir kedinin gözünden gördüğümüz (evet kedinin kendisi gözükmüyor maalesef) şatovari garip bir mekandayız. Oyun, bu kedicik bir büyücünün olmalı dedirtiyor insana! Üzgünüz tatlı kedicik ama şimdilik olmamış, belki daha sonra… Funny Games Group ve Catstudio’nun birlikte geliştirdiği Cat Simulator erken erişimde ve Steam üzerinde satılmakta.

Goat Simulator

httpvh://youtu.be/m7RTN0WYLQw

Büyük ses getiren bir simülasyon oyunu daha. İlk çıktığında oldukça yadırgandı, fikir çok saçma bulundu. Ama o 2014 yılının adından en çok söz ettiren ve fena da satış başarısı olmayan bir oyunu oldu. Keçi olduğunuz Goat Simulator bu haftanın tanıtacağım diğer bir simülasyon oyunu oluyor. Fazla söze gerek yok aslında, bir keçisiniz ve ortalığı talan ediyorsunuz. Çeşit çeşit keçi seçeneğiniz ve dağıtmanızı bekleyen bir sürü mekanınız var. Caddelerde ve dükkanlarda keçi inadınızı gösterin ve toslayın toslayabildiğiniz kadar! Coffee Stain Studios’un geliştirdiği Goat Simulator an itibariyle Steam üzerinden alınabiliyor, iyi toslamalar!

Carp Fishing Simulator 

httpvh://youtu.be/RcqBERcR14Q

Bu oyunda bir balık değilsiniz, balığı avlayansınız. Çeşit çeşit oltalarınız ve tutmanızı bekleyen lezzetli balıklar var! Oltalarınızı geliştirip daha büyük balıklar yakalayabilirsiniz. Şehrin stresinden kurtulup göl kenarında balık avlamaya gitmek isterseniz belki de aradığınız oyun burada. Gündüz-gece döngüsü, hava koşulları gibi faktörlerin de etkili olduğu oyunda her balığın kendine özgü rengi, ağırlığı gibi özellikleri olduğunu da belirtelim. Dangerous Derk Interactive isimli bağımsız stüdyo’nun geliştirdiği bir balık tutma simülasyonu olan Carp Fishing Simulator Steam üzerinde erken erişimde.

Kaynak : www.multiplayer.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kibris kopek ajanimo 1 1

Vicdansız İnsanı Yüzünden Gözyaşlarına Boğuldu!

yavrular4

Minik Yavru Misafirler