in

Hayvanların Rahatını Düşünen Özlem Tekin, Aza Seçildi

Her fırsatta hayvanlara olan sevgisini belirten ve muhtarlık seçimlerinde “Hayvanlara yönelik çalışmalar yapacağım. Çevre düzenlenmesi ve tadilat çalışmalarının toparlanması konularıyla ilgileneceğim” diyerek yola çıkan sanatçı Özlem Tekin, Bodrum Gündoğan Küçükbük Mahallesi’nde aza seçildi.
ozlem-tekin-ajanimo-one-cikan

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Uzun süredir ilçede yaşayan sanatçı Özlem Tekin, 6 Mart’ta Bodrum’da yapılacak muhtarlık seçimlerinde, Gündoğan Küçükbük mahallesinde muhtar adayı Ali Akbulut’un listesine girmişti. Özlem Tekin’in, 304 oyla muhtar seçimlerini kazandığı ve kendisinin hasta olduğu için oy kullanmaya gelemediği öğrenildi.

ozlem-tekin-ajanimo-1

Özlem Tekin’in, ilk seçim vaadi, “Yazlıkçıları rahatsız etmeyecek bir şekilde köpek ve kedileri başka bir yere taşıyacağım. İnşallah muhtarımız bana bir yer ayırıyor ve onlara sahip çıkacağız. Kedi ve köpeklerin bakımlarını yapacağım. Kış aylarında ise bırakacağım. İnsanların ayağının altından alıp çekeceğim. Muhtarımız sayesinde veteriner tedavilerini yaptıracağım.” olmuştu.

ozlem-tekin-ajanimo-2

“Havai fişeği burada yasaklayacağız. Çünkü hayvanlar, kuşlar korkup ölüyor. Bu bölgede herkes bundan şikayetçi”  diyerek, endişeleri dikkate alacağını belirten Tekin’in bundan sonra yapacağı çalışmalar ise merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fotograf kurbani kugu ajanimo 1

Fotoğraf Kurbanı Kuğu Hayatını Kaybetti

hayatini insanlarina adamis kopekler ajanimo 1

Hayatını İnsanlarına Adamış 15 Sevgi Yumağı Köpek