in

Hayvanların Hayatına Dokunan Yürekleri Merhamet Dolu İşçilerimiz

Yeri geldiğinde hayvanların yuva bildiği sokakları temizleyen, onların güvenliğini sağlayan, tok uyumalarına sebep olan, onlarla birlikte oyunlar oynayan merhametli işçilerimiz hakkınız ödenmez.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü‘ne özel hayvanların yardımına koşan, onların hayatına dokunan, yürekleri merhamet dolu işçilerimizin emeklerinin sadece bir kısmını sizler için derledik. Sokaktaki tüm canlar da bizler gibi sizlere minnettar. İyi ki varsınız.

Rize’de Temizlik Görevlisi ile Köpek Arasında Yaşanan Eğlenceli Dakikalar Sosyal Medyada Beğeni Rekorları Kırdı

Kütahya’nın Hisarcık İlçesinde Sokak Hayvanları için Belediye Araçlarının Yıpranmış Oto Lastikleri Kedi Evlerine Dönüştürülüyor.

Manisa’nın Alaşehir İlçesinde Semt Pazarlarından Arta Kalan Sebze ve Meyveler Alaşehir Belediyesi Temizlik İşçileri Tarafından Toplanarak Kırsal Alandaki Yaban Hayvanlarına Yem Olarak Bırakıldı.

Muğla’nın Bodrum İlçesinde Çöp Konteynerine Bırakılan Yavru Kedi Temizlik Personelinin Dikkati Sayesinde Hayatta Kaldı.

Kar Yağışı ile Başlayan Soğuk Havalar Sonrası Ümraniye Belediyesi Çalışanı Bir Personel Öğle Yemeği Kumanyasını Sokaktaki Hayvanlarla Paylaştı.

Pendik’te 3 Metre Derinliğindeki Yeraltı Çöp Kuyusuna Düşen Yavru Kedi, Temizlik İşçileri Tarafından Kurtarıldı.

Manisa’nın Kırkağaç İlçesinde Görev Yapan 112 Ambulans Şoförü Mehmet Akif Çelik, Örnek Hayvan Sevgisiyle Gönülleri Fethediyor.

Balıkesir’in Edremit Belediyesi Ekipleri Trafik Kazası Sonucu Yaralanan Yavru Köpeği, 3 Haftalık Tedavinin Ardından Alındığı Yere Geri Bırakılmasına Rağmen Veterinerlik Birimi’ne Geri Döndü. Can Dostla Sevgi Bağı Kuran Veterinerlik Birimi Personelleri Köpeği Koruma Altına Alarak Sahiplendi.

Adana’nın Pozantı İlçesinde Donma Tehlikesi Yaşayan Köpek Yavrusu Toroslar Edaş Çalışanları Tarafından Kurtarıldı.

Pozantı’da Yol Çalışması Yapan İş Makinesi Operatörü Tarafından Bitkin Halde Bulunan Yavru Keçi, Gelen Doğa Koruma ve Milli Parklar Pozantı Şefliği Görevlilerine Teslim Edildi.

Sivas’ın Koyulhisar İlçesinde Köpeklerden Kaçarak Elektrik Direğinin Tepesinde Mahsur Kalan Kediyi Çedaş Çalışanları Kurtardı.

Pamukkale Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde Çalışan İşitme Engelli Sümer Otamış Görevini Yerine Getirirken Sokak Hayvanlarına da Sahip Çıkıyor.

Kayseri’de Belediyenin Şantiyesinde Doğum Yapan Kedi ve Yavrularına İşçiler Bakıyor.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akilli Kedicik Kendi Babasini Secti 2

Akıllı Kedicik Kendi Babasını Seçti

Cope Atilan Yavru Kedinin Duyarli Insanlar Sayesinde Kurtulus Hikayesi

Çöpe Atılan Yavru Kedinin Duyarlı İnsanlar Sayesinde Kurtuluş Hikayesi