in

Hayvanları Koruma Günü’nde Şempanze Adası Açılışı Yaptılar!

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla Gaziantep Hayvan Bahçesi’nde oluşturulan ve açılışı yapılan şempanze adasında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, bir maymunun taşlı saldırısına uğradı. Fatma Şahin daha önce de bir maymundan tokat yemişti.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde hayvanat bahçesinde şempanze adasının açılışını yaptı! Hayvanları koruma gününde, hayvanlar için hapishane olan hayvanat bahçesinde kutlama yapmak yeterince ironik olsa da açılışta yaşananlar  pes dedirtti!

Hayvanları Koruma Günü’nde Şempanze Adası Açılışı Yaptılar!

#4EkimHayvanlarıKorumaGünü'nde, hayvan hapishanesi olan hayvanat bahçesi 'şov' yapılarak açıldı!Kameralar karşısında maske takılmaya çalışılan, onlarca el tarafından dokunulup kucaktan kucağa dolaşan bir şempanze de adeta oyuncak muamelesi gördü!https://ajanimo.com/hayvanlari-koruma-gununde-sempanze-adasi-acilisi-yaptilar/

Ajanimo paylaştı: 5 Ekim 2020 Pazartesi

Kameralar karşısına çıkarılan bir şempanze adate oyuncak muamelesi gördü. Şempanzeye maske takılmaya çalışılması, kucaktan kucağa dolaştırılması, onlarca el tarafında dokunulması an be an kameralara yansıdı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, konuşmasını tamamladıktan sonra, “Can bir selam ver” diyerek, mikrofonu yanındaki şempanzeye uzattı. Öfkeli maymun, eline aldığı mikrofonu bu kez ise yere attı.

Gerçekleştirilen açılışın ardından ise şempanze adasını gezen Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin şempanzelerin bulunduğu kafesin önüne geldiğinde bir şempanzenin taşlı saldırısına uğradı. Şahin elindeki marulu şempanzeye yediremeden kafesin önünden ayrıldı.

Şempanze Can daha önce de Fatma Şahin’e tokat atmıştı. Hapsedilmek, oyuncak muamelesi görmek istemeyen bu hayvanlar kendini daha nasıl ifade edebilir ki…

Şempanze Can’dan Fatma Şahin’e Tokat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayvan Hakkı Savunucuları Başkentte Eylem Yaptı!

Hayvan Hakkı Savunucuları Başkentte Eylem Yaptı!

Polisler Ekiplerinden Hayvanları Koruma Günü’nde Anlamlı Ziyaret

Polisler Ekiplerinden Hayvanları Koruma Günü’nde Anlamlı Ziyaret