in

Hayvanları Besliyorlar Diye Baba ve Kızını Sopayla Dövdüler

Ankara’da sokaklarındaki hayvanları besleyen baba-kız oturdukları sitenin yöneticisi ve oğlu tarafından acımasızca dövüldü.

Korkunç olay Ankara‘nın Betıkent semti Turgut Özal mahallesinde meydana geldi.  Mahallerindeki hayvanları besleyen Selcan Çetin ve babası oturdukları sitenin yöneticisi ve oğlu tarafından acımsızca darp edildi. İddiaya göre oturdukları apartmanın çatısı ile ilgili bir problemi konuşmak için site yöneticisi ve oğluyla konuşmaya giden baba kız, baba oğuldan hayvanları besledikleri için şiddet gördü. Eşinin ve kızının darp edildiğini gören anne Çetin saldırganları durdurmak isterken o da kendini şiddetin ortasında buldu.

https://www.instagram.com/p/B1YpHDClPSi/

Plastik sopa, tekme ve yumruklarla baba kızı döven saldırganlar araya çevre sakinlerinin girmesi ile olay yerinden uzaklaştı.

Yaralanan Selcan Çetin ve babası hastaneye giderek tedavi oldu. Darp raporu alan baba kız, yönetici ve oğlundan şikayetçi oldu. Şikayet üzerine ifadeleri alınan baba -oğul adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Site yöneticisi iddiaya göre geçtiğimiz aylarda da besleme yapmaya giden Selcan Çetin’in elindeki mamaları alarak Çetin’i darp ediyor.

https://www.instagram.com/p/B1ZkrvHF6cg/

Ankaralı hayvan hakkı savunucuları pazar günü, hem yaşanan olaya hem de şahısların serbest bırakılmasına tepki göstermek için olayın yaşandığı site önünde buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

huzurevi yangininda yavru kediler icin seferber oldu 9276 dhaphoto3 1

Huzurevi Yangınında Kedileri Kurtarırken Görüntülenmişti… Yavuz Amca Hayatını Kaybetti

arı

Brezilya’da Son 3 Ayda 500 Milyondan Fazla Arı Öldü