in ,

Hayvanlara Sahip Çıkan Kadının Evine Baskın!

Ankara’da evinde engelli ve yardıma muhtaç hayvanlara bakan kadının evi onlarca belediye görevlisi tarafından basıldı.

Ankara‘nın Gölbaşı ilçesi İncek Mahallesinde müstakil evinde yaşayan Sevda Çakmak’ın evine adeta baskın yapıldı. Evinde engelli ve yardıma muhtaç hayvanlar  ile yaşayan Çakmak 15 Mayıs günü hayatının şokunu yaşadı.  Ankara Büyükşehir, Sincan, Çankaya, Mamak Belediyesi ve DKMP Müdürlüğü ekipleri Çakmak’ın evindeki hayvanlarla ilgili şikayet olduğu gerekçesi ile Çakmak’ın evine tabiri caiz ise operasyon düzenlediler. İddiaya göre hepsi küpeli olan ve Çakmak’ın özel mülkünde yaşayan hayvanlar, bahçenin kapısı kırılarak yakalanmaya çalışıldı. İçinde engellilerin de olduğu hayvanlar iddiaya göre uyuşturucu iğne ile bayıltılarak alındı. Ev sahibi Sevda Çakmak  yetkililere özel mülküne girmek için izinleri olup olmadığını sordu. İzinleri olmayan görevliler, Çakmak ve çevredekilerin tepkisi üzerine olay yerinden ayrıldı. Aldıkları köpekleri birkaç saat sonra getiren yetkililere Çakmak “Ben terörist miyim?, uyuşturucu madde satıcısı mıyım? Evime böyle baskın yapıp hayvanlara acı çektirip sürüklediler.” diyerek tepki gösterdi.

 

 

Yorum

Yorum Ekle
  1. Yazıklar olsun resmen vijdansızlık bu, içim parcalandı, o hayvan sakat !! kıme ne zarar vermış olabılır ? kadın bakıyo içinden gelerek
    neden destek olacakları yerde ne bu şimdi? Bu vahsetlerı gormekten yorulduk, bıktık ,usandık artık ! doga yalnızca ınsanlara ait deılll !hayvanlarında yasamaya, sevılmeye ıhtıyacı var , bu beledıyenın yetkılısı derhal ıstıfa etmelı boyle vijdansız yetkılıler o koltukları haketmıyor, Allahın yarattıgı bu guzel seylere bukadar ışkence cektırmekk hangı ınsanlıga hangı vijdana sığar, artık nefret ediyorum, vijdanı olmayan ınsanlarla aynı dunyada aynı havayı solumaktan, bıraz ya bıraz sevgı , bıraz merhamet , herseyı bıtırdık tukettık ınsan elının degdıgı hıcbişeyde hayır kalmadı yeter !!! bırazda vijdanınızı dınleyın bukadar acımasızlıga dayanamıyorum artık, nerde o guzel ınsanlar atlara bınıp gittılermi gerçekten ? kımlere kaldı bu dunya böyle ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Otomobil Hurdaya Döndü Bağajda Bulunan Buzağı Yaşananları Korkuyla İzledi

Otomobil Hurdaya Döndü, Bağajda Bulunan Buzağı Yaşananları Korkuyla İzledi

Geyik Sürüsü Doğal Yaşamlarında Görüntülendi ÖÇ

Geyik Sürüsü Doğal Yaşamlarında Görüntülendi