in

Hayvanlara İşkence Bitmiyor… Manisa’da Tecavüz Ettikleri Köpeği Ağaca Asıp Öldürdüler!

Çorlu’da bir köpeğin araba arkasına bağlanıp sürüklenmesinin ardından hayvanlara işkenceye ilişkin bir haber de Manisa’dan geldi. Yunusemre ilçesinde bir köpek tecavüz edildikten sonra ağaca asılarak öldürülmüş halde bulundu.

Hayvan severler 5199 sayılı Hayvanları Koruma Yasası‘nın çıkmasını beklerken, insanlığın hayvanlara karşı vahşeti hız kesmeden devam ediyor!

Geçtiğimiz günlerde Çorlu’da bir arabanın arkasına bağlanarak sürüklenen köpeğin yankıları daha bitmeden yeni bir vahşet haberi Manisa’nın Yunusemre ilçesinden geldi. Bir ağaca asılarak öldürülmüş köpeği gören vatandaşların haber vermesiyle ortaya çıkan dehşet görüntüler yetkilileri dehşete düşürdü…

manisa-da-tecavuz-ettikleri-kopegi-agaca-asip-oldurduler-2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Manisa Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Reyhan Erbirliler yaptığı açıklamada, “Köpeğin asılma şekli tecavüz edildiğini düşündürüyor. Çevrede de peçete parçaları var. Hayvanda yaralar var. Çocuk tecavüzlerinin yaşandığı bir yerde bunu yapanı bulsalar bile kabahatler kanunundan ceza yazacaklar. Biz yine de olayın araştırılması için Orman ve Su İşlerine Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü’ne şikayet dilekçemizi vereceğiz. Manisa Valiliği’ne dilekçe yazacağız. Böyle bir şeyi yapan insanlarla aynı yerde yaşamaktan dolayı büyük üzüntü duyuyoruz.”

Bu vahşetin bir an önce son bulmasını diliyor ve tüm yetkililer göreve çağırıyor, hayvanlara karşı işlenen suçların ağır bir şekilde cezalandırılmasını istiyoruz…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kapkek on

Yemeden Duramayacağınız Köpek Temalı 6 Lezzetli Cupcake

basaksehıron 1

Başakşehir’de Sokak Hayvanları Bu Kış da Aç Kalmayacak