in

“Hayvanlara Hak Ettiği Değeri Veren Türk Milletinin Jandarmasıyız”

Edirne’nin Keşan ilçesinde görevli Jandarma Uzman Çavuş Devran Uzun’un sosyal medya hesabından sokak kedilerini elleriyle besleyerek, sevdiği ve ‘Hayvanlara hak ettiği değeri veren Türk milletinin jandarmasıyız’ başlığıyla paylaştığı video, beğeni topladı.

Keşan İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görevli Uzman Çavuş Devran Uzun‘un, komutanlık bahçesinde sokak kedilerini elleriyle besleyip, sevdiği ve ‘Hayvanlara hak ettiği değeri veren Türk milletinin jandarmasıyız‘ başlığıyla sosyal medya üzerinden paylaştığı video, büyük beğeni topladı.

1750308 5661b9f376ee161765e210817519be79

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Görüntüde bahçedeki kedileri severek, elleriyle besleyen Uzun, “Hayvan sevgisi, her insanın içinde olması gereken bir erdem. Teşkilatımızı hayvana işkence yapan, hayvanlara zarar veren insanlarla bağdaştırmanızı istemiyoruz. Biz, hayvanları her zaman sever, koruyup, kollarız. Teşkilatımızda, bu konuda çok hassas insanların olduğunu biliyoruz. Lütfen kötü kalpli insanları, hayvanlara zarar veren insanları bizlerle bağdaştırmayın. Biz, onların Rabb’imizin sessiz kulları olduğunun farkındayız. Her zaman onlara gerekli şefkati gösteriyoruz” dedi. Video, kısa sürede çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından beğenildi.

DHA

Yorum

Yorum Ekle
  1. sözünü ettiğiniz türk milleti nerede ise deyiverin de oraya gideyim. buradakiler pek vahşi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konyada Yaban Tavşan Avından 2 Kişiye Bin 630 Lira Cezaöç

Konya’da Yaban Tavşan Avından 2 Kişiye Bin 630 Lira Ceza

Karaman Sarıveliler ilçesinde Katliamöç 1

Karaman Sarıveliler İlçesinde Katliam